BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

AktualnościAkademia Private Cloud - 2 dni szkolenia technicznego

06-04-2011 11:30 Mariusz Kędziora

Microsoft (po sukcesie Akademii Azure) uruchomił podobny cykl szkoleń w certyfikowanych ośrodkach szkoleniowych, podczas których w ciągu 2 dni szkolenia technicznego można zdobyć wiedzę nt. rozwiązań Private Cloud.

Akademia PrivateCloud to cykl warsztatów, podczas których w praktyce można poznać tajniki projektowania i wdrażania środowisk PrivateCloud w oparciu o technologie Microsoft.

Podczas tych warsztatów dowiesz się, jak pójść o krok dalej i zbudować wysokodostępne i elastyczne środowisko PrivateCloud w swojej organizacji. To warsztaty praktyczne dla tych, którzy chcą poznać narzędzia umożliwiające zbudowanie od podstaw środowiska PrivateCloud oraz nauczyć się, jak wykorzystać nieograniczone możliwości chmur w swojej organizacji.

Zajęcia przeznaczone są dla administratorów, inżynierów systemowych i architektów infrastrukturalnych zainteresowanych tematyką budowy i funkcjonowania Chmury Prywatnej.

Każdy z uczestników będzie miał dostęp do infrastruktury, na której krok po kroku, zbuduje od podstaw środowisko PrivateCloud oraz dowie się, jak nim zarządzać. Taka wiedza praktyczna umożliwi później powołanie środowiska PrivateCloud w ramach infrastruktury firmy.

Warsztaty odbywają się w wybranych Certyfikowanych Ośrodkach Szkoleniowych Microsoft na terenie całej Polski i prowadzone są przez najlepszych trenerów w obszarze infrastruktury serwerowej. Akademia trwać będzie od kwietnia do czerwca 2011 roku.

Całkowity koszt 2 dniowych warsztatów to tylko 150 zł netto. Cena obejmuje również koszty przerw kawowych oraz obiadu. Ponadto każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe, materiały pomocnicze oraz dyplom ukończenia szkolenia.

Więcej informacji (w tym daty, terminy, zapisy) znajduje się na stronie akademii.

Strona Akademii Private Cloud

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.