BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

AktualnościMicrosoft zapowiedział powrót konferencji MEC 2012

12-03-2012 00:33 Piotr Pawlik
Po 10 latach nieobecności powraca konferencja Microsoft Exchange Conference (MEC), której wielki powrót planowany jest na wrzesień 2012 roku w Orlando, USA. Trzydniowe wydarzenie jest dedykowane dla administratorów, architektów i konsultantów z całego świata pracujących z produktami Exchange Server i Exchange Online.

Jak powiadają amerykanie "MEC is BACK!", czyli wielki powrót po tajemniczej dziesięcioletniej przerwie, czyżby spowodowanej przenikaniem się tematów z konferencją TechEd? Ostatnie dwie konferencje MEC odbyły się USA (Dallas i Anaheim), gdzie Microsoft opowiadał o wprowadzeniu na rynek Exchange 2000 i oczywiście integracji z Active Directory. 

Microsoft nie ogłosił jeszcze agendy i szczegółów konferencji MEC 2012, ale możemy się spodziewać, że główną tematyką będzie Exchange Online (Office 365 i następna wersja?) i Exchange Server (2010 i następna wersja?). Prawdopodobnie sama forma konferencji ma się zmienić i opierać na dyskusji pomiędzy prelegentem a widownią, co umożliwiałoby zadawanie wielu intrygujących pytań. Oprócz tego to doskonałe miejsce, żeby spotkać zespół produktowy Exchange, kolegów pracujących z serwerami Exchange, a także wielu znanych prelegentów i MVP w kategorii Exchange Server.

Na obecną chwilę dostępna jest strona http://www.mecisback.com/, na której wkrótce powinny się pojawić informacje odnośnie agendy, prelegentów i ceny konferencji. 

Strona konferencji - MECisback.com

The Exchange Team blog - MEC is Back!

Tony Redmond blog - I miss the Microsoft Exchange Conference (MEC)!  

MEC Brings Back Exchange Community 

Podobne informacje

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.