BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

AktualnościPEPUG 44 - SharePoint 2013 i Exchange Information Store -- 2012-12-13 18:00

01-12-2012 21:32 Ziemek Borowski
Zapraszamy na grudniowe spotkanie PEPUG - już w czwartek 13 grudnia, o godzinie 18:00.

Witajcie,

Zapraszamy tym razem do siedziby polskiego oddziału Microsoftu: Warszawa, Al. Jerozolimskie 195a, w czwartek 13 grudnia od godziny 18:00.

Więcej informacji np.  http://www.wss.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/pepug-44---sharepoint-server-2013--oraz-exchange-is---2012-12-13-1800-,7392 

Planujemy dłuuuugie spotkanie z dwoma sesjami:

Łukasz Falaciński: SharePoint 2013 nie tylko dla administratorów Exchange

Sesja poświęcona będzie nowej wersji platformy SharePoint. Przedstawimy krótko najważniejsze zmiany w stosunku do poprzednich wersji oraz kilka nowych  funkcjonalności wykorzystujących integrację pomiędzy SharePoint i Exchange/Lync, takich jak Team Folders, nowy tryb śledzenia zadań i inne. 

Krzysztof Kubicki: Deep dive – budowa i działanie Information Store

Tak, planujemy transmisję ze spotkania. Niestety doświadczenia dwóch ostatnich spotkań pokazują, że nie bardzo można na ten kanał komunikacji liczyć. Przepraszamy wszystkich którzy doświadczyli problemów z głosem czy rwaniem transmisji w trakcie spotkania. I jednocześnie prosimy o wybaczenie, ale…[1] Staramy się użyć tym razem innego dostawcy Lynca, ew. rozważamy powrót do starego dobrego LiveMeeting (ale tu decyzja zapadnie w tygodniu spotkania).

Pozdrawiamy i zapraszamy,

Konrad Sagała i Ziemek Borowski

[1] PEPUG jest naszą prywatną działalnością, prowadzoną całkowicie amatorsko, w wolnym czasie od innych zobowiązań. I m.in. z tego powodu nie możemy udzielić żadnych gwarancji (czy to użyteczności czy jakości transmisji) na działania związane z grupą. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje pomocy, wsparcia, czy np. poprowadzenia sesji. 

 

Źródło: spotkanie grupy

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.