BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
Stewie
Stewie
73 pkt.
Poczatkujacy

0

Po aktualizacji systemu do wersji 8.1, po uruchomieniu przeglądarki za każdym razem pojawia mi się komunikat (na dole), że posiadam niezgodne dodatki w przeglądarce Internet Explorer 11, które system sam powyłączał. Najgorsze, że komunikat pojawia się za każdym razem i nie ma możliwości go wyłączyć na stałe. W jaki sposób mogę odinstalować te dodatki do przeglądarki, jeśli nie mają one przycisku "Odinstaluj" w żadnym miejscu? Pierwszy dodatek to: Microsoft Skydrive Pro Browser Help | Niezgodny | 32 - bitowy. Drugi dodatek to: Lync Browser Helper | Niezgodny | 64 - bitowy. Pierwszy dodatek (Microsoft Skydrive Pro Browser Help) ma w opisie "Więcej informacji" napisane plik: GROOVEEX.dll oraz folder: C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15 natomiast przy drugim dodatku (Lync Browser Helper) plik: OCHelper.dll oraz folder: C:\Program Files\Microsoft Office\Office15. Teraz pytanie czy jeśli usunę pliki GROOVEEX.dll oraz OCHelper.dll z podanych ścieżek to te dodatki znikną z przeglądarki oraz czy są one odpowiedzialne tylko i wyłącznie za dodatek do przeglądarki IE11 czy robią one coś jeszcze? Jeśli źle kombinuje to w jaki inny sposób mogę odinstalować te dwa dodatki z przeglądarki IE11 (przypominam - nie ma nigdzie przycisku odinstaluj)?

Liczba postów:

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.