BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

Jestem bardzi ciekaw waszej opini o tegorocznej imprezie.
Jak dla mnie na plus:
kanapki pakowane w woreczki , mozna zabrac na sale.
identyfikator, ksiazeczka i kupony na obiad.z
plecak, bardzo ladnie wykonany, ciekawe jak z trwaloscia, ale wyglada poradnie.

na minus:
kolejki po picie, ostatnio bylo lepiej picie w butelkach, domyslam sie czemu zmiana, ale doczekanie sie na picie to masakra ;)
obiad na kartonowych tackach, bardzo to malo stabilne, ostatnio w styropianie bylo duzo lepsze.
szkoda ze materialy konferencyjne na dvd a nie na pendrv, zawsze mozna bylo by to do czegos uzyc, a tak to nastepne dvd zajmujace miejsce.
Sesja powitalna :( żenua straszna(gadajace glowy jak w TV ;) ) a Pan z tepsy i centrum A. Smitha to juz wogole pomyłka.

to tak na szybko :)
--
Zdzisław Landowski

Nie ma rzeczy niemożliwych, ale na cuda trzeba dłużej poczekać.

Karol Nawrot
Karol Nawrot
362 pkt.
Junior

0

Taki sam temat otworzylem w Akcjach specjalnych. Generalnie zgadzam sie z Toba w kazdej kwestii.

Pomijajac wszystko, to otwarcie bylo po prostu tragiczne... -----
Co się stanie, gdy siła, której nic nie może powstrzymać, uderzy w obiekt, którego nic nie może ruszyć?

----- Co się stanie, gdy siła, której nic nie może powstrzymać, uderzy w obiekt, którego nic nie może ruszyć?
pi
pi
414 pkt.
Junior
pi

0

Sesje super, ale tłum, półgodzinne stanie w kolejce po lunch i jedzenie z papierowego talerza siedząc na podłodze - tragedia. Wiem że organizatorzy chcą dotrzeć do jak najszerszego grona, ale bez przesady. Podejrzewam że gdyby nie przepisy przeciwpożarowe to wcisneli by tam 10k ludzi. Jutro dalej idę posłuchać interesującch rzeczy, ale na obiad wyjdę sobie gdzies gdzie jest więcej miejsca.

Piotr Pawlik Redaktor
Piotr Pawlik
3486 pkt.
Guru
MVP

0

Jak na 2,5k osób na konferencji to i tak rezultat jak na PKiN bardzo dobry :), większa ilość osób to raczej nie w tej lokalizacji. Jeśli chodzi o serwowanie obiadu to taki już urok imprez masowych - jest ciężko... raczej nie wyobrażam sobie dorzucenia dodatkowych stolików przy tak niewielkich salach.

Pierwszy dzień JAK NAJBARDZIEJ WIELKI PLUS. Świetna prezentacja Pana Grzegorza Tworka...

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-08 20:53:23 przez BLACK_RIDER.

Piotr Pawlik (BlackRider) - Exchange Server MVP | TSS Skype Voice @ MSFT | Moj Blog - uclabs.pl | Twitter: pjter| FB: https://www.facebook.com/piotr.pawlik | Skype/email: piotr.pawlik on windowslive.com |

Łukasz Rutkowski Microsoft
Łukasz Rutkowski
745 pkt.
Senior

0

Chopy! A co Was tak mało w Ask The Expert strefie?? :P Można się tu wieeeeele dowiedzieć. Nie bójcie się przychodzić. Szczególnie w System Center i Virtualization jest wesoło :D

www.microsoft.com - Premier Field Engineer

Łukasz Foks Microsoft
Łukasz Foks
1895 pkt.
Guru

0

MTS 2008 - jak zwykle fajnie. Właściwie uczestniczyłem w jednej sesji - Mariusza Kędziory, bardzo fajny sposób na prezentację tematu. Ja zaś zachęcam do odiwedzenia stanowiska społeczności, znajdziecie tam dużo osób z WSS! ____________
Pozdrawiam
foks@wss.pl
http://www.home-server.pl
Odwiedź stronę Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows

Pozdrawiam
foks@wss.pl

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Ja odwiedziłem, ale trwała instalacja i wszystko w powijakach było:) Zresztą jutro tez jest dzień. A sesja Gibona była według mnie jedną z najlepszych. Przede wszystkim mówił o czymś konkretnym tak jak Ralf Schnell. Szkoda, że tak krótko te dwie sesje trwały:) John Craddock tez miał dobry wykład, jednak z niektórymi rzeczami pokrywał się z prezentacjami z HHH :( Po monitorowaniu aktywności na SQL Server 2008 spodziewałem się czegoś więcej (bardziej dla administratora:)) no ale też nie było źle. Sesja główna powinna trwać krócej.

Pozdrawiam,
Karol it-flow

pi
pi
414 pkt.
Junior
pi

0

Raczej nie myślałem o dokładaniu stolików w pekinie, tylko o mniejszej liczbie osób. Zarejestrowali tyle osób na ile dostali pozwolenie i komfort minimalny. Przepychanie się jak w tokijskim metrze. Ale to tylko moje marudzenie ;) Sesje na świetnym poziomie (przynajmniej te na których byłem) zrekompensowały mi wszystko. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Sesja Masakry na rozgrzewkę, potem Grzegorz z Pawłem ciekawie o backupie. Super ciekawie było na sesji Mariusza Jarzębowskiego i Patryka Góralowskiego (byłem na tej drugiej, bo były dwie o tym samym tytule). Kameralnie, mało technicznie ale naprawdę Panowie zainteresowali mnie prezentowanymi technologiami, z których nie wszystkie znałem. Na koniec wirtualizacja w Microsoft prezentowana przez Rafała Rumiana, ciekawa ale przyznam się że ze zmęczenia oczy mi się już przymykały. Mam nadzieję że jutro również wyjdę zadowolony.

Grzegorz Tworek Ekspert WSS
Grzegorz Tworek
2677 pkt.
Guru
MVP

0

Świetna prezentacja Pana Grzegorza Tworka

Dziękuję, choć w zasadzie to było nas dwóch ;)
Mam nadzieję, że w odpowiedni sposób swoją opinię przełożyłeś na ocenę sesji na stronach MTS ;>
Tak swoją drogą jak to możliwe, że na sesję przychodzi 300 osób a później ocenia ją na przykład 15? Moje osiągnięcia w ilości opinii są nieco wyższe, ale i tak nie ma na razie sesji, która miałby więcej niż 70 ocen.
Poczujcie się odpowiedzialni za poziom konferencji! Podobało się - pochwalcie. Nie podobało się - macie skuteczne narzędzie pokazania tego. A podsumowanie wyników ułatwi Wam wybranie sesji za rok.
Wreszcie jest porządnie, elektronicznie i nowocześnie. Pokażcie, że to zauważyliście.

ATSD kilka razy spotkałem się z rozwiązaniem polegającym na tym, że każda ocena jest losem w loterii i można wygrać Vistę, Xboxa czy niezły telefon z Windows Mobile. Proste i skuteczne. Następnym razem będę ten pomysł podsuwał organizatorom. --
Grzesio

Grzesio
[MVP, SE Club]

ponton
ponton
103 pkt.
Junior

0

Byłem na prelekcji Tomka Onyszko, jedyna osoba jaką kojarzę z wss :)

Chudszy niż na awatarze :D

Krzysztof Han
Krzysztof Han
282 pkt.
Junior

0

Sesja Gibona w pełni profi. Siedziałem i słuchałem w pełni skupiony. Bardzo fajnie podana wiedza z w sumie dość trudnego tematu. Techniki jakie zaprezentował w pewnej części pierwszy raz na oczy widziałem. Mam nadzieję, ze jutro znów "dorzuci do pieca" :)

Równie miło było posłuchać "Tworek Team" o technikach backupu. Lekko i przejrzyście. Takie swoiste "all about".

Nie mniej ciekawe prelekcje chłopaków z ABCData o RODC oraz Johna Craddocka o NAP. W zasadzie bez minusów, z wyczuciem tematu i dobrymi pokazami "live".

Jutro pobudka o 5 i znów w pociąg do Wawy. Mam nadziję, ze sesje dorównają dzisiejszym. -----
MCSA+M 2003, MCITP:Server Administrator, CCNA....

MCP, MCTS, MCSA, MCITP:EA

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Podziwiam, jeszcze powiedz, patrząc na godzinę pobudki to ty z okolic Krakowa chyba dojeżdżasz?:)

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Tomasz Wiśniewski Microsoft
Tomasz Wiśniewski
1247 pkt.
Senior

0

bardzo skrotowo to sesje super wszystkie ktore sobie wybralem, ale NAJWIEKSZY minus to za duzo ludzi, stanowczo za duzo, jest taki tlok wszedzie, ze przejsc gdziekolwiek trza w kolejce stac co jest chore, nie mowie o jedzeniu (choc to tez) ale zeby przejsc przez drzwi na korytarzu musze stac w kolejce... masakra... ---
Śląska Regionalna Grupa Microsoft
MCP: 70-270, 70-290
http://tomaszwisniewski.com

Technical Evangelist | Microsoft
http://azure.tomaszwisniewski.com

Tadzisław
Tadzisław
204 pkt.
Junior

0

M A S A K R A !

Choć apropos Masakry - Mariusza Kędziory to sesja bardzo się spodobala. Ralf, niemiecki odpowiednik Mariusza tez OK.

Ale ten tłok, słaba wentylacja czasami, katelynk (bo catering'iem tego nie można nazwać), tylko bułki były w miarę.

MCP since 2005, MCSA, MCSA+M, MCSE, MCSE+M, MCTS(SQL2k8, EXCH2k7, EXCH2k10, VIRT) MCITP: Enterprise Messaging Administrator, MCLC, MCT

Krzysztof Han
Krzysztof Han
282 pkt.
Junior

0

Nie, z Łodzi, ale pociąg jest o 6.55, a na dworzec Fabryczny mam sporo drogi :). Do wawy jedzie się 1h40 wiec rachunek prosty -----
MCSA+M 2003, MCITP:Server Administrator, CCNA....

MCP, MCTS, MCSA, MCITP:EA

CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

Tak sobie własnie wrocilem z kolacji i rozmawialem z kilkoma osobami ze duzo fajnie by bylo jakby stoiska z piciem i tak obslugiwane przez ludzi byly bardziej przy salach a nie wszystkie na jednej sali, same kolejki robia sztuczny tlok, ludzie leca z sali H na sama gore aby wypic pepsi i potem z nim wracaja na dol. Moim zdaniem kilka drobnych modyfikacji bardzo by usprawnilo ta impreze. Co do obiadu to nie mam nic na przeciwko to jest duzo luda, jedynie ta sztywnosc talerzy a wlasciwie jej brak :)

--
Zdzisław Landowski

Zdzisław Landowski

kskup
kskup
103 pkt.
Junior

0

Obiad byl maly:P, nie wiem co jedliście ale mój kurczak super smaczny też nie był...

CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

Wiesz na tego typu imprezach nigdy nie bedzsie duzo i smacznie :). Nie ta klasa imprezy. Ja od kilku lat nie moge zrozumiec czemu tego typu imprezy nie robi sie na terenach targowych, powierzchnie przygotowane do takich tlumow ludzi. PKIN jest oki, ale korytarze sa czasami za waskie.
--
Zdzisław Landowski

Zdzisław Landowski

musa
musa
203 pkt.
Junior

0

Najbardziej podobały mi się duże napisy nad obiadami np: SCHAB. Zobaczyłem z daleka i już zacząłem kombnować co to może być ...

System
Central
Hypervisor
Acceleration
B coś tam

:)

A to zwykły kawałek mięsa był.

Mirek

pi
pi
414 pkt.
Junior
pi

0

Myślę że na terenach targowych organizatorzy mieli by znacznie większe pole do popisu przy organizacji konferencji. Mogli by zaprosić jeszcze więcej osób, a odwiedzający mieli by większy komfort. Na pierwszym MTSie był osobny namiot z jedzeniem i myślę że było to wygodniejsze niż przepychanie się w pałacu i jedzenie na schodach tudzież na podłodze pod ścianą. Jeśli ktoś był na MTSie pierwszy raz i zapłacił za udział blisko 1k zł. to raczej będzie wkurzony. Według mnie zabrakło trochę drobiazgów, miło by było dostać jakiś kubeczek czy t-shirt.

Leszek Gniadkowski
Leszek Gniadkowski
2064 pkt.
Guru

0

Dlaczego jest tak, że najlepsze przygotowanie merytoryczne wykładających może położyć zwykła kuchnia. Na goldenline podobnie:
http://www.goldenline.pl/forum/administratorzy-windows/542220

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

http://wss.pl/frmThread.aspx?tid=57112 może ktoś scali oba tematy.
Nom mi się wszystko podobała poza organizacją bufetu:
- kolejki - jest to zrozumiałe bo ciężko nad 2600 ludzi zapanować, może gdyby część sesji była poprzesuwana ( jeśli są 4 sesje w tym samym czasie to 2 z nich zaczynają lub kończą się ciut później) wtedy może jakoś byłoby mniej osób.
- Czy na identyfikatorach musiało być sala A,B,C.... Już lepiej by się ludzie orientowali gdyby numeracja sal odpowiadała numerom na drzwiach ( sala 1,2,3...). Na szczęście mapki były ok :)

Pozdrawiam,
Karol it-flow

bigart
bigart
190 pkt.
Junior

0

czy cos sie dzisiaj wieczorem dzieje ? gdzies sie spotykamy ? "Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w
ogóle byś nie miał."

"Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał."
Grzegorz Tworek Ekspert WSS
Grzegorz Tworek
2677 pkt.
Guru
MVP

0

- kolejki - jest to zrozumiałe bo ciężko nad 2600 ludzi zapanować, może gdyby część sesji była poprzesuwana ( jeśli są 4 sesje w tym samym czasie to 2 z nich zaczynają lub kończą się ciut później) wtedy może jakoś byłoby mniej osób

Nie, nie jest zrozumiałe. Organizatorzy z góry wiedzieli ile będzie osób. Byłem na wielu zagranicznych imprezach, często sporo większych niż MTS. Kolejki po jedzenie tam nie występują. Po prostu.
Jakimś aspektem są nasze cechy narodowe, bo kolejkowanie się mamy w genach, ale o tym organizatorzy też powinni wiedzieć. ;)

Drugą nieakceptowalną, dla mnie kwestią obiadową jest uparte karmienie posiłkami, które wymagają noża i widelca. Obiadki były całkiem smaczne. Ale ja nie mam trzech rąk, a nabicie kawałka udźca na widelec i obgryzanie go dookoła i tak nie rozwiązuje problemu, bo czym wtedy jeść makaron? ;)

I jeszcze jedzeniowo:
bułki i drożdzówki - ekstra.
pepsi - też dobrze, drugiego dnia obsługa już wiedziała jak sobie radzić.
kawa - pomysł super, realizacja....hm.

Ogólnie mam wrażenie, że było prawie dobrze, ale zabrakło paru drobiazgów. Jeżeli te same osoby zajmą się tematem za rok - będzie dużo lepiej.
Moja subiektywna ocena organizacji 8 w tradycyjnej MTSowej skali 1-9.
--
Grzesio

Grzesio
[MVP, SE Club]

CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

No dzień 2 spokojniejszy, jakby mniej osób ?
Sesje super te które wybrałem jestem w szoku. Grzesiu i Paula Dali czadu, takie powinny być prezentacje w stylu dwóch ścierających się poglądów. No Oczywiście Paula jest Słodka i zna się na komputerach :) Idealna żona :)

Potem sesja Sebastiana , jak zwykle coś pieknego i pro podejście do tematu, wiadomo że temat Licencjonowania żadko się podoba, ale cóż życie :)
--
Zdzisław Landowski

Zdzisław Landowski

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Sesja Pauli i Grzegorza ok, była bardzo humorystyczna i to było fajne. Jednak szkoda, że część kruczków które pokazywała Paula była trochę oklepana.
Hmm a może to ja za dużo stron o Viscie przeglądam i takie mi się wszystko znajome wydawało:) Trzeba przyznać, że obrona systemu z strony Grzegorza była mocna, brakowało może jakiegoś takiego mocnego zaskoczenia z strony Pauli.
Co do organizacji jedzenia. To według mnie bardzo trudno w takim miejscu jak PKiN zorganizować porządny bufet ( w sensie logistycznym) dla tylu osób. Coś za coś albo blisko centrum albo dobry budynek konferencyjny:(

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Tomasz Wiśniewski
1247 pkt.
Senior

0

na blogu jak zwykle moje wrazenia oraz opinie :)

Dzien 1

Dzien 2 + Podsumowanie calosci
---

Łukasz Foks Microsoft
Łukasz Foks
1895 pkt.
Guru

0

Witajcie
Pozwolę napisać dosłownie kilka słów - na wstępie muszę przyznać, że MTS 2008 można zaliczyć do imprez udanych. Jeżeli chodzi o społeczność - bardzo się cieszę, że z częścią z Was miałem okazję porozmawiać osobiście! Co do sesji - byłem na prelekcji Mariusza Kędziory, muszę przyznać, że jak zwykle mi się podobało. Również sesja Rafała Łukawieckiego, była to o ile dobrze pamiętam pierwsza sesja drugiego dnia w Sali Kongresowej. Wieli plus za Speaker Idol (w przyszłym roku musimy "wyprzedzić" programistów ;) serdeczne gratulacje dla wszystkich), stosiko społeczności i centrum certyfikacji. Do zobaczenia na kolejnym MTS! ____________
Pozdrawiam
foks@wss.pl
http://www.home-server.pl
Odwiedź stronę Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows

Pozdrawiam
foks@wss.pl

gianfranco
gianfranco
69 pkt.
Poczatkujacy

0

Witam,
Byłem pierwszy raz na MTS więc za bardzo nie mam porównania.Mnie osobiście tłum i jedzenie na podłodze nie przeszkadzało:)niektóre sale były zbyt małe np sala 'G'. Poziom prezentacji na bardzo wysokim poziomie w szczególności prowadzone przez Pawła Potasińskiego i Marka Adamczuka.Fajny był też wykład na temat "nowych typów danych w sql 2008",a w szczególności obecność i dociekliwość Pawła Potasińskiego :)))
Ogólnie było super i w przyszłym roku też się wybiorę.

Pozdrawiam

Paweł Potasiński Microsoft
Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

Dzięki za ciepłe słowa! Daliśmy z siebie wszystko, by nasza sesja zadowoliła ludzi od SQLa. Zdaję sobie sprawę, że ani ja, ani Marek, nie jesteśmy zawodowymi prelegentami. Ale chyba "geekowskie" sesje też mają swój urok :-) Kod już wrzuciliśmy na FTP Microsoftu, więc niebawem organizatorzy powinni go wystawić do pobrania. Wtedy na pewno będzie łatwiej zobaczyć naszą pracę, jaką wykonaliśmy przygotowując tę sesję ;-)

PS. A co do sesji o typach danych - była naprawdę fajna, bo prowadzący ani przez moment nie ściemniał! Brawa dla Krzyśka. Jak dla mnie PM nie musi znać całego produktu i bardzo dobrze, że nie starał się przed nami odgrywać eksperta w nie swoich dziedzinach. W ogóle same prezentacje SQLowe były wymiatające (Sunil rządzi!). --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

[ PLSSUG ] | [ mój blog ]

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

Piotrek Włodek
Piotrek Włodek
277 pkt.
Junior

0

To był mój pierwszy MTS. Ogólnie oceniam go dobrze choć nie bardzo dobrze. Nie będę powtarzał opini o samej organizacji, jedzeniu, itp. - zgadzam sie z wiekszościa, czyli lekka lipa ale bez przesady.
Jeżeli chodzi o sesje, wiele na prawdę świetnych, w tym najlepsza Bartosza Pampucha, kolegi z KGD.NET, ale zdażały się też sesje bardzo słabe. Ci co wybierali ścieżki developerskie wiedzą o czym mówię ;]
Wystawiam 4.0 :) Pozdrawiam,
--
Piotr Włodek

MCTS : SQL 2005, SQL 2008

---------------------------------------------------
Work hard, have fun and don't notice any difference ;)

Pozdrawiam, -- Piotr Włodek MCTS : SQL 2005, SQL 2008 MCTS : WPF 3.5 --------------------------------------------------- Work hard, have fun and don't notice any difference ;)
Łukasz Rutkowski Microsoft
Łukasz Rutkowski
745 pkt.
Senior

0

A ja czekam na jakieś foty :P

www.microsoft.com - Premier Field Engineer

Artur Korczyński
Artur Korczyński
2123 pkt.
Guru

0

To ja też dorzucę swoją opinię.

Na plus:
- klika fajnych sesji. Przy czym najbardziej techniczne były Tomka i szkoda, że tylko jego sesje trzymały poziom 300 (lub nawet 350 ;)
- spotkanie ze znajomymi - bezcenne :D
- kanapki i drożdżówki
- fajne informatory z mapkami i sesjami przy wejściu
- fajnie wyglądający plecak - tez jestem ciekaw na ile wytrzymały

Na minus
- kolejki do pepsi
- kolejki do obiadu
- bardzo długi stół z kanapkami itp. który trzeba było cały obchodzić. Można by było zrobić w środku przerwę.
- brak miejsc do zjedzenia obiadu. Jakoś w hotelu Gromada nie ma zwykle problemów z postawieniem stolików do jedzenia na stojąco.

Na lekki minus
- niektóre sesje nie były tak techniczne, jak by na to wskazywał poziom 300. A może po prostu miałem pecha.
- tym razem nawet Pan Łukawiecki mnie trochę znudził
- bardzo żałuję, że identyfikatory nie były większe i nie było na nich nicka z wss czy codeguru.
- niezbyt ciekawe materiały konferencyjne
- szkoda, że posiłki były tylko w dwóch salach. Można było chyba trochę to rozstrzelić.
- niebyt miła Pani sprzątająca, która denerwowała się, że zamiast iśc na sesje ktoś korzysta z toalety. Absurd.

Wypełniłem ankiety. Fajnie że tym razem elektronicznie.

Ogólna ocena konferencji to 4- . Mam nadzieję, że w przysłym rok będzie więcej prezentacji bardzo technicznych.

---------------
Pozdrawiam
Raistlin

---------------
Pozdrawiam
Raistlin
Tomasz Onyszko VIP
Tomasz Onyszko
8031 pkt.
Guru
MVP

0

O... szkoda ze mnie nie zaczepiles, w koncu bylaby okazja poznac sie osobiscie :) --
Tomasz Onyszko
http://www.w2k.pl/

Tomasz Onyszko

memberOf Predica Team http://blog.predica.pl

Blog: http://www.w2k.pl/

Artur Korczyński
Artur Korczyński
2123 pkt.
Guru

0

Ależ zaczepiłem ;) . Pytałem o rozmiar tokenów Kerberos i jego zwiększanie.
No i własnie dlatego uważam, że duże i czytelne nicki z WSS na identyfikatorach by bardzo pomogły.

A swoją drogą to rozmawialiśmy też niedawno służbowo w sprawie ILM w mojej firmie (Allianz). ---------------
Pozdrawiam
Raistlin

---------------
Pozdrawiam
Raistlin
Tomasz Wiśniewski
1247 pkt.
Senior

0

dla zainteresowanych zauktualizowane logo :P ---

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

i chyba też pytałeś o ilość grup z tego co kojarzę:)

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-11 22:57:01 przez kaarol.

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Tomasz Onyszko VIP
Tomasz Onyszko
8031 pkt.
Guru
MVP

0

Wiem ze rozmawialismy sluzbowo :), ale nie przyczepilem jeszcze twarzy do nazwiska :) .... no to OK - milo bylo poznac. o Tym problemie z grupami zawsze mozemy jeszcze porozmawiac :). --
Tomasz Onyszko
http://www.w2k.pl/

Tomasz Onyszko

memberOf Predica Team http://blog.predica.pl

Blog: http://www.w2k.pl/

Paula Januszkiewicz
Paula Januszkiewicz
61 pkt.
Poczatkujacy
MVP

0

Haha! Dzięki :)

Bo to jest tak... ;) Albo kandydat będzie się lepiej znał ode mnie, a ja będę przy nim się czuła jak blondynka, albo z nas dwojga to ja będę się znała, a on będzie prał, prasował, sprzątał... :)

--
Pozdrawiam,
Paula Januszkiewicz
http://januszkiewicz.info

--
Pozdrawiam,
Paula Januszkiewicz (Women in Technology)
http://blogs.technet.com/plwit
CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

Ja mogę gotować ;)
--
Zdzisław Landowski

Zdzisław Landowski

Paweł Potasiński Microsoft
Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

Heh, a ja jak zawsze przeczytałem po swojemu i wyszło, że "on będzie" __parsował__ :D --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

[ PLSSUG ] | [ mój blog ]

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

hehehehe
Brak słowa parsować/sparsować. W kręgach informatycznych często się go używa, i to nie tylko w odniesieniu do programów i języków formalnych, ale także do ludzi i języków naturalnych (np. "źle sparsowałem to, co powiedziałeś", tzn. źle zrozumiałem strukturę zdania i w związku z tym zrozumiałem je niezgodnie z zamierzeniem).
--
Zdzisław Landowski

Zdzisław Landowski

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.