BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
wojtob
wojtob
88 pkt.
Poczatkujacy

0

Czy zarzyło Wam sie aby na komputerze nie można było wydrukować wiadomości pocztowej z programu Outlook Express a potem z outlook 2003?
Założyłem od nowa pocztę na innej tożsamości - nie pomogło. Przeniosłem pocztę z Outlook Express do Outlook 2003 - w tym programie również nie mogę wydrukować wiadomości emailowych - po wybraniu z menu Plik -drukuj nic sie nie dzieje, również kliknięcie na ikonkę "drukuj" nic nie daje. O  przepraszam - jest możliwe drukowanie ale tylko wiadomości w formacie zwykłego tekstu - w momencie próby uruchomienia podglądu wydruku wiadomosći w html  pojawia sie komunikat, że podgląd formatu html jest niemożliwy.

tagi: Html   Outlook

rodiavel
rodiavel
393 pkt.
Junior

0

a z czego innego Ci drukuje ? bo jak nie to może usługa "Bufor wydruku" zawisnęła albo to problem ze sterami.

Daniel Stefaniak Microsoft
Daniel Stefaniak
2325 pkt.
Guru

0

może zaktualizuj Internet Explorera? podgląd HTML jest generowany za jego pośrednictwem.--I was a PC, now I'm a server ;)http://w-files.pl

--
I was a PC, now I'm a server ;)
http://w-files.pl

Piotr Palusiński
Piotr Palusiński
218 pkt.
Junior
MVP

0

Ustawienia drukowania w OE dokonujemy w IE.--Pozdrawiam serdecznie
Piotr Palusiński [Microsoft MVP]
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Palusiński [Microsoft MVP]
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

bachus Ekspert WSS
bachus
1302 pkt.
Senior

0

Zacznij od:
regsvr32 ole32.dll

... i daj znać, czy pomogło ;-)--Dominik Siedlak (bachus) MS: MCP, MCTS, MCSA 2003

wojtob
wojtob
88 pkt.
Poczatkujacy

0

niestety nie pomogło. odinstalowanie IE8 i ponowne zainstalowanie również nie pomogło. Zaczynam podejrzewać, że przyczyną może być antywirus. Niedawno odinstalowaliśmy Kaspersky Antivirus i zainstalowaliśmy NOD32 ale tylk ona tym jednym kompie są problemy.

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.