BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
bartekklos
bartekklos
21 pkt.
Nowicjusz

2

Witam

Dostałem od szefa misje pozycjonowania strony formowej...

Czy jest jakis test / ranking firm zajmujacych sie pozycjonowaniem w google ?

Nie chcialbym trafic na "firme krzak", zależy mi na efektach.

Pozdrawiam Bartek

eth_0
eth_0
4250 pkt.
Guru

1

Zerknij tu:

http://www.forum.optymalizacja.com/

myślę że coś znajdziesz ;)--eth_0IP | WHOIS | PING | HD Tapety | Kielce

PAMIĘTAJ ABY KLIKNĄĆ "OZNACZ JAKO ROZWIĄZANIE" - DZIĘKI!!!

eth_0

...a na stronie moje ip sprawdzisz twoje ip ;)

Marcin Hańczaruk Ekspert WSS
Marcin Hańczaruk
1993 pkt.
Guru
mhk

1

dobra firma powinna sama siebie umieć wypozycjonować - wniosek - wystarczy zapytać wybraną wyszukiwarke :)--Pozdrawiam Marcin Hańczaruk

Pozdrawiam
Marcin Hańczaruk

eth_0
eth_0
4250 pkt.
Guru

1

Jak się tak trochę zastanowisz to ten Twój wniosek nie jest taki oczywisty ;)

Bo wskoczyć na pierwsze miejsce czy do top 10 wcale nie jest tak trudno- zdecydowanie trudniej się tam utrzymać, a chyba własnie o to chodzi w prawdziwym SEO aby strona była wysoko jak najdłużej i np po 2 miesiącach w top 10 nie dostała bana za spam w wyszukiwarce.--eth_0IP | WHOIS | PING | HD Tapety | Kielce

PAMIĘTAJ ABY KLIKNĄĆ "OZNACZ JAKO ROZWIĄZANIE" - DZIĘKI!!!

eth_0

...a na stronie moje ip sprawdzisz twoje ip ;)

Washi
Washi
1523 pkt.
Guru

1

Dobra firma to taka. ktora Cie skasuje za efekt a nie za obiecanki ;-) W tej dziedzinie zadnych platnosci z gory chyba ze za audyt sajtu i analize konkurencji.
 --Washi www.virtual-it.pl <- Wirtualizacja | Cloud Computing | Storage | Data Center | Green IT

Washi
www.virtual-it.pl <- Wirtualizacja | Cloud Computing | Storage | Data Center | Green IT

Szymon Bochniak
Szymon Bochniak
991 pkt.
Senior

1

Polecam firmę: http://eurohost.com.pl/ prowadzoną przez znajomego.
Co do jakości ich pozycjonowania wystarczy sprawdzić w google hasło "it outsourcing" ;)

Jeśli się powołasz na moją osobę dostaniesz jeszcze pewnie jakiś rabat ;)--Pientka.pl || SharePoint Blog

Jeśli uważasz mój wpis za pomocny kliknij na "kciuk w górę". Dzięki!

---

SharePoint 4 Business - usługi SharePoint dla Twojej firmy

SharePointBlog.pl - blog o technologii SharePoint || Office365Blog.pl - blog poświęcony usługom Office 365 

Maciej55
Maciej55
6 pkt.
Nowicjusz

1

Polecam firmę Premesso są bardzo rzetelni i profesjonalni. Mają dobre terminy wykonywania zadań, a dodatkowo umowa spisywana jest dokładnie na to czego sobie życzy klient bez jakiś kruczków. Jestem bardzo zadowowolny.

nowel
nowel
3 pkt.
Nowicjusz

1

Zależy co chcesz pozycjonować. Niektóre firmy rzucają ogromne kwoty. Jak ostatnio próbowałem sam wypozycjonować frazę oprogramowanie CRM to nawet nie potrzebowałem specjalistów. Wszystko da się zrobić.

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2013-07-15 22:27:07 przez eklime.
MaRk51
MaRk51
1 pkt.
Nowicjusz

1

Ja korzystam z usług firmy internetica.pl i nie narzekam, zwróć uwagę, że jeśli zakładasz dopiero stronę www, to lepiej i łatwiej jest zlecić to jednej firmie, wówczas łatwiej będzie ją zoptymalizować i wypozycjonować.

Tomasz  Nowak
Tomasz Nowak
2 pkt.
Nowicjusz

1

Zależy jakie frazy, na jakieś łatwiejsze szkoda angażować firmę seo. Można samemu ogarnąć temat

Przewody koncentryczne i spawanie światłowodów.

nilo
nilo
1 pkt.
Nowicjusz

1

Ja korzystam z usług firmy Web Metrics. Współpracuję z Nimi od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Mam mnóstwo nowych klientów, zarobki się znacznie zwiększyły a moja strona jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce:)

Torun Szewczyk
Torun Szewczyk
1 pkt.
Nowicjusz

1

@mhk:

Sprawdzenie samej pozycji moim zdaniem nie wystarczy, jest cała masa technik Black Hat Seo, które pozwalają tzw "firmom" wskoczyć do top3, top 10 na kilka dni, tygodni a potem klops. Jak ktoś taki zabierze się za twoją stronę to może narobić Ci więcej problemów niż pożytku.

Polecam sprawdzić historię pozycji firmy na stronie z historią pozycji dla fraz typu toranking albo serpstat.

ofno45
ofno45
1 pkt.
Nowicjusz

1

Kilka miesięcy temu korzystałam z firmy pozycjonowanie warszawa - www.fkolo.pl/ Solidnie wykonali prace. Efekty były dość szybko widoczne.

iwonaaaa
iwonaaaa
0 pkt.
Nowicjusz

0

Jako że z świętokrzyskiego jestem to korzystałam z usług tej firmy http://pozycjonowanie-kielce.biz zajmują się pozycjonowaniem stron www w naszym województwie ale chyba nie tylko. Z tego co się dowiedziałam ważne jest długofalowe działanie a nie szybkie zdobywanie pozycji, bo to można równie szybko stracić.

Gusiawawa
Gusiawawa
0 pkt.
Nowicjusz

0

Ja jestem zwolenniczką szukania firmy w swojej okolicy - zawsze łatwiej sie dogadać face to face niż tylko via mail/tel. Szukałam w wawie i zdecydowałam się na firmę Internetica. Nie zdarli ze mnie a z pozycji festem zadowolona :)

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2014-04-09 14:18:37 przez Gusiawawa.
ebiznesman
ebiznesman
0 pkt.
Nowicjusz

0

Ja polecam samemu nauczyć się tej sztuki. Nie jest to, aż tak trudne jak ludzie piszą i mówią.

Dobrze napisany tekst i kilka razy użyte słowo kluczowe samo się pozycjonuje. Potem w razie słabej pozycji w google trzeba dodać stronę do kilku katalogów i mamy wysokie pozycje ;)

Życie płynie dalej ;)

Krzysztof Szklarzewicz
Krzysztof Szklarzewicz
2385 pkt.
Guru

0

Czy uważasz że firmy które za to biorą grubą kasę są naciągaczami i można bez nich wypozycjonować stronę i później ją utrzymać np. w pierwsze 5 wyników wyszukiwań? Oczywiście przy założeniu że mamy stronę typu "wideo ślubne" albo "jak stworzyć stronę www", czyli coś co ludzie w miarę często szukają.

Idź własną drogą, ale używaj mapy stworzonej przez mistrzów:)

dzinius
dzinius
0 pkt.
Nowicjusz

0

Nie znam takiego rankingu, ale możesz po prostu zapoznać się z kilkoma ofertami i porównać. Polecam zajrzeć na stronkę http://www.ntsolution.com.pl/

zajmują się tworzeniem stron www i właśnie pozycjonowaniem :)

rankit
rankit
0 pkt.
Nowicjusz

0

Popytaj wśród znajomych czy ktoś nie zajmuje się SEO. Tak na prawdę dobrą firmę zajmującą się pozycjonowaniem bardzo trudno znaleźć. Wiem, bo sam pozycjonuje i obracam się troche w tej branży. Teraz panuje moda na abonament, czyli płacisz hajs z góry ustalony, a tak na prawdę efekty nie wiadomo kiedy. Ja osobiście nie preferuje tego typu rozliczeń i zawsze umawiam się z klientami na rozliczenie za efekty czyli TOP10.

Pozycjonowanie stron internetowych Rankit.pl

gremare
gremare
0 pkt.
Nowicjusz

0

polecam firme www.tebim.pl :)

valdi409
valdi409
0 pkt.
Nowicjusz

0

Zobacz sobie www.sem7.pl

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2014-10-13 12:17:25 przez valdi409.
mkozia
mkozia
0 pkt.
Nowicjusz

0

Wśród firm pozycjonerskich trzeba szukać jak w korcu maku... Ja już nacięłam się na dwie :/

gigasys
gigasys
0 pkt.
Nowicjusz

0

Teraz dużo różnych firm, chyba więcej tych którzy stosują metody blackhat. Radziłbym na takich uważać, gdyż łatwo wyłapać karę w google.

Jeżeli frazy nie są zbyt konkurencyjne, łatwo to zrobić samemu. Grunt to dobrze zoptymalizowana strona.

Pozdrawiam.

projektlukas
projektlukas
0 pkt.
Nowicjusz

0

Mnie się wydaję, że coraz więcej firm odchodzi od BHS'a i wybiela swoją strategię SEO. W ciągu ostatnich dwóch lat upadło wiele "agencji SEO", nie wytrzymali finansowo. Problemem jest to, że SEO jest coraz droższe, natomiast budżety klientów nie wzrastają. Co skutkuje tym, że agencje są zmuszone do stosowania tańszych/masowych metod.

Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga http://projektlukas.pl/blog/

Micchaleq
Micchaleq
0 pkt.
Nowicjusz

0

@Washi:

dobra firma powinna sama siebie umieć wypozycjonować

Miejsce na topie jest tylko jedno, zatem moim zdaniem twój wywód jest mega błędny. To kto jest na topie faktycznie może oznaczać kto jest najlepszy w danej frazie ale nie koniecznie każdy specjalista walczy o pozycje. Wystarczą mu dobrze zrealizowane poprzednie usługi.

Pozdrwaiam

Roberti
Roberti
0 pkt.
Nowicjusz

0

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy to proponuje firmę Grafpa z Krakowa. Swoja usługi świadczy na terenie całej Polski, jest skuteczna i tania.

Edytowano 2 razy. Ostatnio 2014-12-31 15:40:13 przez Roberti.
Grzesiek91
Grzesiek91
0 pkt.
Nowicjusz

0

Temat trochę stary, ale dla wielu sprawa jest aktualna ponieważ nie łatwo znaleźć firmy która robi skuteczne pozycjonowanie nie ryzykując kar od Google, dlatego polecam firmę Kampamie SEO :)

info o ofercie pod adresem: https://www.kampanieseo.pl/

Dralik
Dralik
0 pkt.
Nowicjusz

0

Gdyby ktoś potrzebował pozycjonowanie stron zapraszam SEOklik.pl

MarcinZakr
MarcinZakr
0 pkt.
Nowicjusz

0

Moim zdaniem wypozycjonować własną stronę internetową można we własnym zakresie. Fakt, że jest to czasochłonne ale ile przy tym satysfakcji.

Stronę internetową mojej firmy wypozycjonowałem sam i nie ukrywam że duma mnie rozpiera.

Walkwalk
Walkwalk
0 pkt.
Nowicjusz

0

Ja uważam, że pozycjonowanie najlepiej oddać w ręce fachowców. Polecam pozycjonowanie.com ze względu na wysoką skuteczność i konkurencyjne ceny. 

anilka
anilka
0 pkt.
Nowicjusz

0

@Walkwalk:

też korzystałam z tej firmy. bardzo skutecznie bardzo.

bizsol
bizsol
0 pkt.
Nowicjusz

0

Ja polecam http://skuteczni-lodz.pl profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie. Płatność za top 10.

Krzysztof Szklarzewicz
Krzysztof Szklarzewicz
2385 pkt.
Guru

0

Najśmieszniejsze jest to że za każdym razem kiedy w temacie "Refleksja portalowa" pojawi się jakaś ciężka wiadomość  - przeważnie ode mnie - to bardzo szybko pojawia się także odpowiedź w tym temacie  :D I piszą to użytkownicy którzy nie mają żadnej aktywności :D Albo czysty zbieg okoliczności albo... zwykłe ukrywanie tamtego tematu :D

Robert Mandziarz
Robert Mandziarz
1479 pkt.
Senior

0

Widzisz spisek, a może to po prostu żałośnie robiony marketing ;) Na forum ostatnio uaktywnił się jeszcze gościu od monitoringu serwisów, klepie reklamy pod artykułami sprzed 9 lat...

----------

Rozwiązałem twój problem? To miło... :)

Robert Mandziarz, https://pl.linkedin.com/pub/robert-mandziarz/96/1b5/b6

Krzysztof Szklarzewicz
Krzysztof Szklarzewicz
2385 pkt.
Guru

0

Może :) Ja nie mówię że jest jak napisałem - na końcu napisałem "albo czysty zbieg okoliczności albo ... " :) 

Tylko że w żaden sposób nie znajduje satysfakcjonującej informacji na temat nowego portalu...

Robert Mandziarz
Robert Mandziarz
1479 pkt.
Senior

0

A jak masz dostać odpowiedź skoro jedyną osobą, która z kierownictwa tutaj się stale udziela jest Emil? Jak go nie ma to nie ma komu pisać... Z forum jest trochę jak z Windows Phone: Niby jest super i robota idzie pełną parą a grabarz na cmentarzu już powolutku wykopuje kwaterę...

----------

Rozwiązałem twój problem? To miło... :)

Robert Mandziarz, https://pl.linkedin.com/pub/robert-mandziarz/96/1b5/b6

CezaryF
CezaryF
0 pkt.
Nowicjusz

0

Najlepiej znajdź jakiegoś freelancera, to najlepsze możliwe rozwiązanie

Roberti
Roberti
0 pkt.
Nowicjusz

0

Ja współpracuje z firmą Grafpa z Krakowa. Jest to solidna i tania firma zajmująca się pozycjonowaniem stron www. Współpracujemy od około 6 miesięcy i już widać spore efekty z pozycją mojej strony. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz tu:

http://www.grafpa.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-www-krakow/

stefan0
stefan0
0 pkt.
Nowicjusz

0

@bartekklos: Spróbuj w firmie Pozycjonowanie.com Są bardzo profesjonalni, zanim zaczną działać badają rynek i potrzeby, dzięki czemu są tak skuteczni.

Torun Szewczyk
Torun Szewczyk
1 pkt.
Nowicjusz

0

Co do freelancerów to bym mocno uważał. Pozycjonowanie to nie jest zleceni na miesiąc czy nawet pół roku. Przy tak dużej świadomości klientów i konkurencji , pozycjonowanie musi wiązać się ze stałym działaniem, zapewne jest wielu solidnych freelancerów ale nie wielu takich spotkałem (od paru lat zlecam kodowanie, projektowanie grafik, podwykonawstwo pozycjonowania przestałem po niecałym roku).

Freelancerzy z reguły nie mają własnego zaplecza i niestety często zdarza się że potraktują stronę klienta xrumerem, gsa albo scrapeboxem , i po krótkim czasie klient jest w czarnej du...

Do pozycjonowania lokalnego , polecam znaleźć firmę lokalną, iść spotkać się twarzą w twarz porozmawiać o możliwościach, podpisać dobrą umowę określającą co i za ile będzie wykonane i tyle.

W przypadku fraz o większej konkurencji sprawa jest trochę trudniej, niestety branża jest bardzo zepsuta, cała masa ofert typu pozycjonowanie przez pół roku za darmo, albo za 15pln miesięcznie.

Nie oszukujmy się nikt za darmo nie robi , nikt też nie będzie pracował za 15  czy 100zł w miesiącu. ( koszt napisania jednego precla to 3 zł za 1k znaków, koszt dodania do dobrego katalogu od 2 do nawet 10 zł), nie wspominając o kosztach utrzymania własnego zaplecza, domen, hostingów itd

Niestety solidna praca kosztuje , a za marne pieniądze dostaniemy marną prace i marny efekt, trzeba o tym pamiętać.

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2015-10-26 22:17:18 przez BLACKSOFT.
ericos87
ericos87
0 pkt.
Nowicjusz

0

chyba z tematu zrobi sie makreting szeptany :)

Kofi
Kofi
0 pkt.
Nowicjusz

0

Mnie znajoma poleciła https://solv.pl/ i faktycznie skorzystałam z ich usług, bo mieli fajną ofertę. Okazali się bardzo dobrzy w tym co robią

hhenryk88
hhenryk88
0 pkt.
Nowicjusz

0

Dobrą ofertę jeśli chodzi o pozycjonowanie mają tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/seosem/ . Radzę natomiast uważać na freelancerów, jako, że efekty ich pracy są często marne, choć są wyjątki.

Martyna2029
Martyna2029
0 pkt.
Nowicjusz

0

Również szukałam firmy zajmującej się projektowaniem stron i pozycjonowaniem, wybrałam http://echomarketing.pl/marketing-internetowy/strony-internetowe/ . Fajna, szeroka oferta. Myślę, że godna polecenia. Pozdrawiam :)

Majkel74
Majkel74
0 pkt.
Nowicjusz

0

Ja osobiście skorzystałem z usług http://gugiel.pl - mają unikatowe podejście (wcześniej spotkałem się z 6 innymi firmami). Pomagają budować biznes w internecie a nie tylko stronę czy pozycjonowanie. I to w cenie :)

ps. i zgadzam się z hhenrykiem - pierwszą stronę dla mnie robił freelancer - po czasie doszedłem do wniosku, że to szkoda czasu i pieniędzy.

asiapogoda
asiapogoda
0 pkt.
Nowicjusz

0

jeżeli cchesz profesjonalne podejście i zaangażowanie to polecam Ci  http://www.damtox.pl  masz taką opcje jak płatność za efekty - wtedy pozycjonerom zależy abyś był wysoko

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2016-02-23 15:56:29 przez asiapogoda.
Michael88
Michael88
0 pkt.
Nowicjusz

0

BLACKSOFT fajnie podsumował. Na wszelkie oferty przychodzące na maila, pozycjonerów z allegro którzy za parę złotych obiecują cuda bym bardzo uważał. Ich praca w większości zapewne polega na wrzuceniu strony do GSA czy innego softu i zrobieniu kilkuset bezużytecznych linków. Takie działania przyniosą więcej szkody niż zysku. Obecnie się odchodzi od modelu płatności tylko za rezultaty, często agencje proponują abonament + płatność za efekty, jeżeli agencja jest w stanie przedstawić nam raport z działań to ma to jak najbardziej sens.

Ze swojej strony polecam : http://web51.pl/oferta/pozycjonowanie/  ;)

Pawel777
Pawel777
0 pkt.
Nowicjusz

0

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2016-05-13 17:51:39 przez Pawel777.
Pawel777
Pawel777
0 pkt.
Nowicjusz

0

Zgadzam się z powyższym, obietnice natychmiastowych rezultatów, albo mocno zaniżone ceny zwiększają ryzyko trafienia firmy, która robi to poprzez śmieciowe linki - chwilowe rezultaty mogą być, ale długofalowo będą tylko straty. A już najgorsze powierzyć to jakimś firmom, które robią to przy okazji np. hostingowcy.

Zdarzyły mi się przypadki że klient wysyłał stronę do wyceny i okazywało się że miał wyindeksowaną z google, bo jakiś pracownik przy przenoszeniu strony zakliknął opcje no index a co najlepsze nikt przez 2 miesiące się nie zorientował. Podstawą obecnie jest odpowiednia budowa strony i treści.

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.