BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
Rlyeh
Rlyeh
35 pkt.
Poczatkujacy

 
0


Ahoj,
Mam zamiar przygotować się do kilku egzaminów. Mogę to zrobić albo samodzielnie, albo z pomocą firm oferujących szkolenia... i tu pytanie: jak to wygląda?
Prosiłbym osoby, które uczestniczyły już np w takim szkoleniu o napisanie czegoś na ten temat. Oczekuję dosłownie wszystkich możliwych informacji, bo wcześniej nie miałem z taką ofertą do czynienia - a cena zachęca raczej do poważnego zastanowienia się, szczególnie jeśli jest się studentem ;p

Ponadto: czy można efektywnie przygotować się na egzamin "w domu"? Czy pytania dołączone na płycie na przykład do tej książki (pierwszy lepszy przykład) odbiegają w niewiadomo jaki sposób od tych, które pojawią się na egzaminie?


Jakub Brodecki Ekspert WSS
Jakub Brodecki
665 pkt.
Senior
 
0


Czesc, dawno temu bralem dzial w takim szkoleniu jeszcze z Win NT 4.0 Workstation, przyznam szczerze, ze jest ono ciekawe i mozna sie wielu rzeczy nauczyc, jednak wydawanie kilku tysiecy zlotych na szkolenie, moim zdaniem mija sie z celem, jesli masz mozliwosc przecwiczenia tego w domu.

Osobiscie jestem juz bliski osiagniecia cert. MCSA, wydajac w sumie ok. 1500 zl, za wszystko łącznie z egzaminami. Dlatego jakos nie jestem przekonany do szkolen, a przygotowując się w domu masz możliwość przetestowania wszystkich funkcji (przydaje sie Virtual PC), a nie tylko tych które poda szkoleniowiec.

Pozdrawiam
K. MCP Since 2001 :) MCDST

_______________________________________
DrKubus
MCT, MCDST, MCSA+M/S, MCSE+S 2003, 5xMCTS, 2xMCITP
Jak zgasnie slonce, my dowiemy sie o tym po 8 minutach..., czyli jak zwykle po czasie...
http://www.brodecki.pl http://blog.brodecki.pl

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.