BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
pc
pc
1143 pkt.
Senior

pc

0

Czy wie ktoś z szanownych Państwa gdzie Word 2003 przechowuje pliki tymczasowe otwartych dokumentów?

Słyszałem że jest mozliwość po awarii (np. odcięciu prądu przed zapisem pliku) odzyskania plików ponieważ są gdzies w systemie tworzone na bierząco jego backupy.

Prosze o jakieś wskazówki? Gdzie ich szukać? fATHAL

Tomasz Klim
Tomasz Klim
738 pkt.
Senior

0

Czy wie ktoś z szanownych Państwa gdzie Word 2003 przechowuje pliki tymczasowe otwartych dokumentów?

Słyszałem że jest mozliwość po awarii (np. odcięciu prądu przed zapisem pliku) odzyskania plików ponieważ są gdzies w systemie tworzone na bierząco jego backupy.

Prosze o jakieś wskazówki? Gdzie ich szukać?

Hmm, mi się przy każdym zapisie otwartego pliku tworzą jakieś śmieciowe pliki w tym samym katalogu, co ten otwarty plik. Pewnie to są właśnie te kopie...

abrakadabra
abrakadabra
106 pkt.
Junior

0

a nie lepiej wlaczyc zapis zawsze z kopia zapasowa, zamiast meczyc sie z plikami tmp ?

abrakadabra
abrakadabra
106 pkt.
Junior

0

nie dopisalem, ze zapis co np. 5min dla jesli sa to jakies "cenne" plki.

Robert Chyra
Robert Chyra
949 pkt.
Senior

0

jeśli nie ma kopi zapasowej włączonej w konfiguracji Worda, to pliki tymczasowe tworzone są w tym samym katalogu co edytowany plik - ale z tego co zaobserwowałem, nie pomagają Tobie, użytkownikowi, tylko Wordowi do przechowywania operacji pisania, kopiowania, kasowania, wklejania itp. Ale nie jest to plik do dozyskania danych - tworzy mu się nazwa ~$nazwa_pliku.doc - chyba słuzy Wordowi do sprawdzenia, z jakich plików korzystał przed "padnięciem"

pozdro. Microsft Engineer, Microsoft Trainer, Citrix Enterprise Administrator

PathCase© - obsługa wniosków, dokumentów i innych informacji w SharePoint

pc
pc
1143 pkt.
Senior
pc

0

dziękuję! Pozdrawiam! fATHAL

fATHAL
Jaro77
Jaro77
341 pkt.
Junior

0

Jesli jest awaria Worda to mozna znalez takie pliki w

C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Temp

Ale nie jest to regula, czasami podczas zlego zamkniecia programu tam sa zapisywane pliki.

Pozdr
Jarek

pc
pc
1143 pkt.
Senior
pc

0

A da się odzyskać nadpisany plik worda lub excela?

To znaczy taki na którym zrobiliśmy zapis - chcę wrócić do porzedniej wersji pliku. fATHAL

fATHAL

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.