BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
truthseeker
truthseeker
32 pkt.
Poczatkujacy

0

Witam.

Oto kolejny problem który niestety się przypałętał do mnie i nie mogę niestety wygooglować jego rozwiązania... Pewnie źle googluję, a raczej wpisuję złe key worlds... ;)

No ale do sedna... Niestety nie mogę zarejestrować mojej oryginalnej kopii windowsa server 2008 przez internet.

Kiedy próbuje się rejestrować wyrzuca mi błąd. W necie znalazłem rozwiązanie aby spróbować opcji zmiany klucza produktu na ten sam. I wtedy powinno się udać... Ale niestety próba rejestracji przez zmianę klucza nie pomaga... Wyrzuca mi ten sam błąd...

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Podpowiedzieć jak obejść ten błąd, albo jakiś link do polskiej obsługi technicznej microsoft gdzie można zarejestrować produkt?

KrKl
KrKl
249 pkt.
Junior

0

http://www.microsoft.com/poland/cok/ Pozdrawiam

Andrzej Nawrot
Andrzej Nawrot
207 pkt.
Junior

0

A jaki błąd otrzymujesz?

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

sposob wpisania kodu prawie zawsze pomaga ale jak widac u Ciebie nie. Rozumie ze chodzi raczej o aktywacje. Jaki blad otrzymujesz?
Najszybciej uzyskasz pomoc po +48 801308801 --
Robert Stuczynski (Noise) - Microsoft MVP
Moj Blog | Home page | W2k8 Blog

Robert Stuczynski (Noise) - Microsoft MVP

Protoss
Protoss
418 pkt.
Junior

0

Nic nie pomogą juz przerabiałem ;-) u mnie zarejestrowałem telefonicznie. Co najciekawsze nie miałem możliwości wyboru " Aktywuj przez telefon" . Pojawiła się jak mineło 60 dni . Jak wykonałem winver to się pojawiło ,że SP1 Pani z MS nie chciała w to uwierzyć.

Edytowano 2 razy. Ostatnio 2009-01-02 12:25:57 przez Protoss.
truthseeker
truthseeker
32 pkt.
Poczatkujacy

0

No więc okazuje się że dostałem zły kod programu z uczelni. :( Error code 0xC004C020 wskazuje na zbyt dużą liczbę aktywacji programu na dany klucz produktu. A co do braku możliwości aktywacji przez telefon to z linii komend należy wpisać: slui 4.

Numer artykułu nt tego błędu to 938450.

A tak btw to chyba z 4ry razy mnie przekierowywali w celu pomocy... :|

Pozdrawiam.

Damian Grzywa Ekspert WSS
Damian Grzywa
2240 pkt.
Guru
dg

0

No więc okazuje się że dostałem zły kod programu z uczelni.
Tak sie zapytam jakim sposobem dostales ten zly klucz? --
Damian Grzywa

Damian Grzywa

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Tutaj kwestia jak jest obsługiwany MSDN AA. W Polsce z tego co mi wiadomo jest parę uczelni gdzie po klucz musisz się zgłosić do helpdesku bo z niewiadomych przyczyn nie dają dostępu do strony MSDNAA gdzie każdy ma konto. A czasem można albo wygenerować sobie klucz przez e-academy lub napisać do administratora o kolejny. Możliwie, że przy wielu zgłoszeniach osoba po prostu pomyliła klucze.

--
Pozdrawiam,
Karol it-flow

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2009-01-03 14:57:46 przez kaarol.

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Damian Grzywa Ekspert WSS
Damian Grzywa
2240 pkt.
Guru
dg

0

bo z niewiadomych przyczyn nie dają dostępu do strony MSDNAA gdzie każdy ma konto
A z jakich przyczyn uczelnia mialaby dawac dostep studentom do strony MSDNAA? I jakim sposobem? ;)
Jak sam zauwazyles jest ELMS(e-academy) i tam studenci maja(z reguly) dostep. --
Damian Grzywa

Damian Grzywa

Marcin Dobija
Marcin Dobija
79 pkt.
Poczatkujacy

0

Heh, nie wiem jak to MS zaplanował a jak wdrożył, ale każdy Win2k8 datacenter pokazuje Service Pack 1, więc luz
Dodam że pokazuje tak w winver oraz w okienku System - więc są konsekwentni. Marcin Dobija
MCSE+S | MCITP:EA,SA | MCTS:W2k8,E2k7,OCS,ISA | MCBMSP:CRM4
Microsoft IT Advisory Council Member

Marcin Dobija | www.pgs-soft.com

MCSE+S | MCITP:CRM4,DBA,EA,EMA,SA | MCTS:W2k8,E2k7,OCS,ISA,Vista | Microsoft IT Advisory Council Member

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.