BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki
Karol Nawrot
Karol Nawrot
362 pkt.
Junior

0

I jak pierwsze wrazenia po MTSie?

Jesli o mnie chodzi to:
(+) wyklady jak zawsze na wsokim poziomie
(-) sesja generalna - porazka. Po show z 2006 roku liczylem na cos wiecej...
(-) mam wrazenie, ze w tym roku sa wieksze kolejki i wiekszy tlum

Ale generalnie wrazenia raczej pozytywne.

PS Pozdrowienia dla MTSowcow spiacych w Campanile - troche Was tu widac. ;-)
Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-08 19:11:35 przez knawrot.

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Czy ktoś wie cos o jakimś mitingu dziś wieczorem ??

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-08 19:21:00 przez kaarol.

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Wojciech Błauciak
Wojciech Błauciak
18 pkt.
Nowicjusz

0

Może jakiś wieczorny meeting MTS'owiczów z Campanile ;-) PoZdrawiam

Wojciech FRED Błauciak
wojtini(at)poczta(dot)fm

GG# (priv) 2913 (work) 1323752

PoZdrawiam Wojciech FRED Błauciak wojtini(at)poczta(dot)fm GG# (priv) 2913 (work) 1323752

Valefor
Valefor
20 pkt.
Nowicjusz

0

to jest mój pierwszy MTS i po pierwszym dniu mogę napisać:

zgadzam się z autorem tematu, że
na (+) wykłady - z dzisiejszego dnia zapamietam najbardziej prezentacje Pana Sunila Agarwal pt "DataCompressio in SQL Server in 2008"
na (-) sesja generalna mało tam jest o tym co "tygrysy" lubią najbardziej czyli szczegóły detale co jak działa... tylko biznes. (ale w końcu prawo organizatorów polać trochę wody)
no i te ciągle kolejki po cole czy lunch, prawie jak za komuny :)

Pozrawiam,
Valefor

CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

ciągle kolejki po cole nie bluznij ;) tam jest PEPSI a nie Cola.
--
Zdzisław Landowski

Nie ma rzeczy niemożliwych, ale na cuda trzeba dłużej poczekać.

Zdzisław Landowski

Valefor
Valefor
20 pkt.
Nowicjusz

0

kajam się i proszę o wybaczenie ;)

Piotr Łukasiewicz
Piotr Łukasiewicz
137 pkt.
Junior

0

(+) Sesje tematyczne;
(+) Sesja generalna w części o powstaniu Wstążki w Office - bomba :)
(+) Mojej pani bardziej podoba się plecak z 2008 niż z 2006 :)
(+) Mini informator na smyczy - zawsze pod ręką, świetny pomysł

(-) Kolejka do rejestracji dłuższa niż w 2006 jakieś 16 razy - wtedy było kilka stanowisk, teraz dwa, i to umieszczone nie przy wejściach, tylko w zupełnie nietrafionym miejscu;
(-) Sesja generalna od momentu zabrania głosu przez przedstawiciela TPSA - porażka, reklama i nic więcej...
(-) Catering - to może nie najważniejsze, ale nie tylko ja mam takie wrażenie - rzucone na stos kanapki, nie działające automaty z lurowatą kawą i rozwodniona pepsi nie umywają się do profesjonalnego cateringu z 2006...
(-) Hostessy - mało i niespecjalnie rzucające na kolana ;)

Zobaczymy, jak jutro :) --
Piotr Łukasiewicz
MCSE
(Minesweeper Consultant, Solitaire Expert)

- Zobacz mnie na GoldenLine

--
Piotr Łukasiewicz

- Zobacz mnie na GoldenLine

kaczmare
kaczmare
676 pkt.
Senior

0

cześć,
ogólnie mts bardzo fajne,
byłem pierwszy raz, a przy okazji zaliczyłem dziś mój pierwszy egzamin: 70-248 (Exchange) więc otworzyłem worek certyfikacyjny :), satysfakcja tym większa, że zdecydowałem się na podejście do egzaminu we wtorek wieczorem, więc było tylko pare chwil na naukę, a właściwie przypomnienie

Sesje tematyczne bardzo profesjonalne,
odnośnie sesji generalnej - mam identyczne odczucia jak przedmówca - fajnie o rozwoju Office, i klapa od momentu wejścia TPSA, ale to raczej źle dobrany temat.... chociaż nie wiem do końca bo jak połowa sali postanowiłem ją opuścić.

miboo
miboo
8 pkt.
Nowicjusz

0

Witam wszystkich. Mój pierwszy post na forum, tak więć cześć.

Moje trzy grosze nt. MTS 2008

(+) Rafał Łukawiecki - Jak zwykle super
(+) Sebastian Wilczewski - Jego sesje to mistrzostwo treści i wiedzy. Chyba osoba, która wie nt. licencjonowania MS (i nie tylko) prawie wszystko.
(+) Speaker Idol - Świetny pomysł i kilka interesujących prezentacji. Szkoda, że większość z programowania. Brawo dla Kuby. Białystok rządzi :)
(+) Ogólno pojęta organizacjia konferencji- Wszystko planowo, bez poślizgów, bez problemów ze sprzętem. Super
(+) Plecak :)

(-) Jadłodajnia :)
(-) Tłuuuuuuuuuumy - ciężko było kogoś znaleźć, a czasami nawet przejść z punktu A do B
(-) Sesja generalna - no comment.

To tyle. IMO dobrze by było, aby takie firmy Cisco/Chceckpoint/VMWare (których jestem fanem) uczyły się na temat prowadzenia konferencji od Microsoft. Niedługo Cisco Expo, więc będzie do czego porównać.

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-12 13:28:57 przez miboo.
--------------------- CCNP/CCDA/MCP ---------------------
Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

nic dodac nic ujac. Nie zgodze sie tylko z minusem odnosnie tluuumy bo tego sie nie da obejsc bo pozniej by wszsycy marudzili ze tylko 300 miejsc. W Barcelonie i Orladno tez sa tlumy.
Szkoda ze nie zobaczylem sesji Sebastiana - ale obejrze na webcascie. Żałuje czasu zmarnowanego na nap ceddocka - kto byl to wie.
(+) Mimo choroby Tomka Onyszki sesja świetna.
(+) Grzesiek potrafi bardzo zainteresować publikę :) --
Robert Stuczynski (Noise) - Microsoft MVP
Moj Blog | Home page | W2k8 Blog

Jacek Kochan Ekspert WSS
Jacek Kochan
3627 pkt.
Guru

0

(-) brak xboxów i x-hostess
(-) brak imprezy wss
(-) brak ciekawych nagród
(+) jakiś tam wybór posiłku
--------------------
Jacek Kochan
MCSE+S/M 2003, MCITP: Messaging
http://www.kochan.biz

Jacek Kochan
MCSE:Messaging 2013, MCSA:Windows Server 2012, MCITP, MCSE...
www.kochan.biz

Paweł Potasiński Microsoft
Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

Hmmm, albo od strony prelegenta nie było tak różowo, albo byliśmy na innej imprezie :-)

(+) sesje - wszystkie, na których byłem, były ok, a inne ponoć też wymiatały (minus nieliczne wyjątki)
(+) obiadki dla VIP-ów (bez tłoku)
(+) kanapki, ciastka, woda

(-) obiadki dla VIP-ów (!!!) - trzeba było zejść do Kinoteki i zapomnieć o oglądaniu Speaker Idola...
(-) brak plecaków dla prelegentów i ATE (sic!)
(-) brak wstępu na sesje dla prelegentów i ATE z braku miejsc (nie mogliśmy układać harmonogramów, więc nie było nas na żadnej liście)
(-) personel (nikt nie wiedział, gdzie jest sala dla prelegentów; dwie hostessy per korytarz; przy rejestracji Panie były tak niezorientowane, co mi trzeba dać, że musiałem im sam pokazywać palcem; ktoś ponoć rozdał koszulki ATE uczestnikom konferencji pierwszego dnia; personel techniczny zadzwonił dwie godziny po mojej sesji z pytaniem, czy chcę przetestować laptopa z rzutnikiem...)
(-) logistyka obiadu i dystrybutorów Pepsi 1. dnia (2 lata temu było o niebo łatwiej zdobyć jedzonko i jakiś "odrdzewiacz")
(-) zmiany w programie Speaker Idola (ogólnie przeniesienie finału do Kongresowej to dobry pomysł, ale ja akurat znając pierwotny plan konferencji się nie wybierałem na sesję końcową i dlatego nie zobaczyłem finału...)
(-) fatalna jakość ankiet (lepsze pytania układają studenci u mojej żony na zajęciach) - brak możliwości napisania, co należy zmienić i poprawić
(-) konkurs na wypełnianie ankiet - nieprzemyślana akcja ad-hoc w odpowiedzi na mały feedback ludzi, czy tylko ja to tak odebrałem?
(-)... jeszcze parę małych rzeczy, o których szkoda tu pisać

To jak, nadal nic dodać, nic ująć? ;-) A co do porównywania z Orlando czy Barceloną, to naprawdę nie ta liga (zobacz, jak wygląda lunch w Barcelonie, a jak w Warszawie). Bliżej do Techeda miał IMHO MTS 2006. Ale to tylko moje subiektywne zdanie wiecznego malkontenta. --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

[ PLSSUG ] | [ mój blog ]

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

W oczach VIPa troszke inaczej to widac wszytko wyglada ;) ja tam bylem jako zwykla Spolecznosc placaca z MTS i generalnie oceniam konferencje na plus.
Co do tego co piszesz o Orland i Barcelonie to czy ja pisze ze to ta sama liga? Tak czy owak tłumy na duzych konferencjach beda. Swoje trzeba odstac tu i tu. Gdzies dlużej gdzieś krócej. Ja na MTS2006 z tego co pamietam wlasciwie nie zalapalem sie na obiad ;) a 2008 owszem. Czym on byl blizej nie wiem. Wg mnie 2006 i 8 byly podobne ale to tez tylko moje zdanie.

Ale najwazniejsze ze jak sam przyznales sesje byly na +

--

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-12 22:25:14 przez noise.

Konrad Sagala Ekspert WSS
Konrad Sagala
3609 pkt.
Guru
MVP

0

Widzę, że ten wątek zastępuje ankietę końcową ;) Widzę, że wszystkie istotne niedociągnięcia zostały opisane. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w tym przypadku wieszcz Jan z Czarnolasu nie będzie mieć racji.
PS. Pawle, jak byś się ładnie uśmiechnął na zakończenie konferencji do hostess to plecak też byś dostał ;) _______________________
Pozdrawiam, Konrad [Microsoft Exchange MVP]
PEPUG
Mój Blog

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Masz racje Konrad z plecakami. Z tego co wiem to zostalo kilka ;) sztuk i VIPowie mogli tez je otrzymać ale trzeba bylo sie faktycnzie usmiechnac. --

Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

Hehe, widać słabo się postarałem. Tak naprawdę to pal sześć ten plecak. To był pikuś i naprawdę nie ma co rozdzierać szat :-) Jeszcze raz zaznaczam, że najważniejsze, że sesje były ok. Cała reszta jest istotna, gdy weźmie się pod uwagę, że ludzie zapłacili całkiem poważne pieniądze za wjazd na konferencję lub gdy jest się rozpasanym VIP-em jak ja :P --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

pi
pi
414 pkt.
Junior
pi

0

Co do niedociągnięć, to nie podobało mi się również wpuszczanie dużych grup ludzi po rozpoczęciu sesji. Na sesji Mariusza K. ludzie dochodzili przez 15 minut, przeszkadzając zarówno słuchaczom jak i prelegentowi. Spora część osób przebiegała nawet po scenie między prelegentem a ekranem, myślę że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Chyba w wątkach o ocenie MTSu też wyjdę na malkontenta, ale porównując z dwoma poprzednimi edycjami dużo rzeczy mi się nie podobało, a powinno być coraz lepiej bazując na poprzednich doświadczeniach. Sesja generalna i zamykająca - tragedia. Gdyby nie było finału Speaker Idol, to zamykająca trwała by chyba 60 sekund. Nikt nie zastąpił Ani, która by podsumowała ile ton ciastek zjedliśmy ;)

Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

Brak Ani faktycznie widoczny. Ja jeszcze od siebie - prelegenta-malkontenta - dodam, że nie było tym razem nikogo, kto by pokazywał prelegentom, ile jeszcze zostało czasu do końca sesji. Ja wiem, że większość prelegentów sobie z tym radzi, ale założę się, że nie wszyscy (m.in. przez to moja sesja rozpoczęła się z parominutowym opóźnieniem). --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

Ziemek Borowski
Ziemek Borowski

0

nie było tym razem nikogo, kto by pokazywał prelegentom, ile jeszcze zostało czasu do końca sesji żartujesz? Pozdrawiam,

Ziemek, PEPUG, WG.NET / PLSSUG, blog

-- Ziemek Borowski / ziembor.pl/plitproblogs  / PEPUG - a poza tym uważam, że WSS.pl powinien z forum (nawet od nowa) przeniesiony na social.technet.microsoft.com, a baza wiedzy (tam gdzie regulamin pozwala) na tamtejsze wiki. 

Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

W takich sprawach nigdy :-) Naprawdę nie było takich osób na MTS 2008. A przynajmniej u mnie na sesji. --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Masz racje wcale ich nie bylo --

Ziemek Borowski
Ziemek Borowski

0

podziwiam wobec tego prelegentów. Naprawdę musieli mieć i mieli multum samodyscypliny. choć np. sesja Grzesia i Pauli opóźniła się i zdaje się, że pogorszyła przez brak 15 minut przerwy technicznej (bo poprzednik zajął prawie całą przerwę). Pozdrawiam,

-- Ziemek Borowski / ziembor.pl/plitproblogs  / PEPUG - a poza tym uważam, że WSS.pl powinien z forum (nawet od nowa) przeniesiony na social.technet.microsoft.com, a baza wiedzy (tam gdzie regulamin pozwala) na tamtejsze wiki. 

Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

No to Grzesio sobie odbił na mnie :-) Miałem sesję tuż po nim i niestety nie udało się nam uwinąć z instalacją w pozostałych paru minutach sesji. Ale do Grzesia pretensji nie mam, bo ludzie na pewno słuchali go do samego końca z zapartym tchem :-)

PS. My mieliśmy na wierzchu dwie komórki z zegarami na wierzchu :D --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

Ziemek Borowski
Ziemek Borowski

0

nie. Piszę o drugiej sesji Grzesia (2 dnia). Tu nie było dużej obsuwy w samej sesji z tego co pamiętam. Pozdrawiam,

Grzegorz Tworek Ekspert WSS
Grzegorz Tworek
2677 pkt.
Guru
MVP

0

Pierwszego dnia faktycznie przeciągnąłem, nawet tak ~5minut.
Za to drugiego - tak jak pisze Ziembor - pan z ABW pracowicie do końca przerwy opowiadał a potem stał na scenie i odpowiadał na pytania. Jak podszedłem do mikrofonu pierwszy raz, to już było po czasie... Mam za swoje ;))) --
Grzesio

Grzesio
[MVP, SE Club]

Tomasz Onyszko VIP
Tomasz Onyszko
8031 pkt.
Guru
MVP

0

Na mojej sesji byla mila dziewczynka ktora nawet poprosilem zeby weszla 15 minut i 5 minut przed koncem sesji. --
Tomasz Onyszko
http://www.w2k.pl/

Tomasz Onyszko

memberOf Predica Team http://blog.predica.pl

Blog: http://www.w2k.pl/

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Ale i tak starałeś się kontrolować czas za pomocą komórki:)
Problem był w tym, że często do ostatniej minuty na sale wchodziły nowe osoby. Dodatkowo potem jeszcze byli wpuszczani zagubieni z innych sesji.

Najbardziej to mnie denerwowało na sesji Carddock'a gdy 15 minut po rozpoczęciu na sale wpadło około 20-25 osób rozgadanych, ucieszonych. Nie dość, że się spóźnili to jeszcze 5 minut szukali miejsc. Przez takie akcje bardzo często prowadzący tracą 5-10 czasem i 15 minut, potem ten czas ciężko nadrobić. --
Pozdrawiam,
Karol it-flow

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Tomasz Onyszko VIP
Tomasz Onyszko
8031 pkt.
Guru
MVP

0

(...) Ale i tak starałeś się kontrolować czas za pomocą komórki:) (...)

A to niestety dlatego że stanowiska kompletnie nie byly przygotowane na cos takiego jak presenter view. --
Tomasz Onyszko

Tomasz Onyszko

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Ale i tak chyba najgorsze były mikrofony na stojakach :) --
Pozdrawiam,
Karol it-flow

Pozdrawiam,
Karol it-flow

swilczew VIP
swilczew
3273 pkt.
Guru
MVP

0

U mnie na pierwszej sesji nikt nie pilnował czasu, przed drugą podeszła do mnie hostessa i powiedziała, ze wejdzie 5 minut przed, ale nie widziałem żeby weszła - w końcu po przekroczeniu czasu "wyrzucił" mnie kolejny prelegent, a dyskusja przeniosła się przed salę.

basiaw7
basiaw7

0

ciastka były OK i jak dla mnie była wystarczająca ilość - za to duży plus ;)
a poważniej - sesje były fajne a to chyba najważniejsze :)
co bym zmieniła? - przede wszystkim to by np. herbata i kawa były też tuz obok sal bo wtedy nie trzeba by było przeciskać się przez tłumy by dotrzeć na drugi koniec pałacu do napojów (a biegania to było - choć kondycja po MTS dużo lepsza - jak dla mnie akurat to plus ;)
kwestia kolejek podczas obiadu - to akurat moim zdaniem wynik braku cierpliwości uczestników ;) - ja poszłam na obiad tak pół godziny od jego rozpoczęcia i naprawdę zero kolejek - co wcale nie znaczy, że zero obiadu ;) bo ten ciągle był czyli system karteczkowy się sprawdził :)

pozdrawiam,
Basia

-------------------------------------
http://basiaw7.spaces.live.com/

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Przypomne Basi to czego nie napisala. W czasie gdy podano obiad i byly tłumy my sluchalismy Speaker Idola. Zaraz po zakonczeniu poszlismy na "obiad" - bez kolejek.

--

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-13 08:51:26 przez noise.

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Nie chodze na sesje otwierajace i zamykajac. Bo w 90% sa koszmarnie nudne - czysty marketing.

--

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-13 08:48:55 przez noise.

Paweł Potasiński
7713 pkt.
Guru

0

No właśnie! Dlatego twierdzę, że przeniesienie finału Speaker Idola na sesję końcową było zagraniem poniżej pasa :-) --
Pozdrawiam
Paweł Potasiński

Pozdrawiam,
Paweł Potasiński

jdziob
jdziob
16 pkt.
Nowicjusz

0

A mnie powiedziano, że dlatego przenoszą final na sesję generalną gdyż pierwszego dnia było bardzo duże zainteresowanie konkursem, a jak się okazało sala kongresowa świeciła pustkami :)

Ziemek Borowski
Ziemek Borowski

0

powiedzmy sobie wprost: cały MTS (czy Tech*Ed) to czysty marketing. Czasem przybierający formy techniczne. Ale generalnie: techniczne po to by obniżyć opór technicznych przed nowymi produktami :). Pozdrawiam,

Jacek Kochan Ekspert WSS
Jacek Kochan
3627 pkt.
Guru

0

Skoro też byłeś, to znaczy że nie masz nic przeciwko temu ;) --------------------
Jacek Kochan

Jacek Kochan
www.kochan.biz

Ziemek Borowski
Ziemek Borowski

0

Potwierdzam, nie mam nic przeciwko. Problem nie jest w treściach (bo te zawsze będą marketingiem -- nawet Ask The Expert, czy sesje deep view na poziomie 400) a w formie. Chodzi by była ciekawa. Akademicki wykład by Centrum Adama Smitha (nawet ciekawy) mogę oglądać na sesji w małej salce, nie na keynotes. Pozdrawiam,

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Nie wiem bo nie bylem na Keynotes ani na zamknieciu. Jak juz napisalem ta forma marketingu mnie nie interesuje i nie przymuszajac sie, bo tego nie lubie, swaidomie ja sobie darowalem. Obylo sie bez pretencji ze mi sie nie podobalo ;).
Takie sesje sa na wszystkich duzych konferencjach Barcelona/Orlando - zawsze to ta sama forma czystego marketingu ktorej nie lubie. Zaraz Pawel sie odezwie ze to nie ten kaliber ale sam porownuje MTS do nich - i dobrze ze porownujemy do lepszych a nie gorszych.
Ziemek oczywiscie ze tu i tu jest jakis mniejszy lub wiekszy marketing, ciezko sie z tym niezgodzic. Ale chyba wiesz o jakim marketingu mowie. W wykonaniu T. Onyszki, G. Tworka czy S. Wilczewskiego to juz nie do konca jest tylko marketin!
Ostanio spieralismy sie czy Pepug to szkolenie - tu robi sie podobnie ;) Bo jesli marketing to działania mające na celu poznanie potrzeb konsumentów, ustalenie wielkości produkcji oraz metod dystrybucji, sprzedaży i reklamy towarów to nie wiem czy powyższe sesje były czystym marketingiem. --

CodeBoy Ekspert WSS
CodeBoy
4253 pkt.
Guru

0

Seba To czysty marketing ;) tak Ci wmówi o licencjonowaniu że po kupujesz 3x tyle co miałeś przed ;)
--
Zdzisław Landowski

Zdzisław Landowski

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Gorzej jak z tej niewiedzy cos innego sie urodzi ;) --

Justyna Spychała VIP
Justyna Spychała

0

Robercie, niechaj się rodzi, co chce. Odpowiedzialny i tak jest robiący ;-). http://brakpomyslu.spaces.live.com
http://justysia.com.pl

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

no wlasnie ... jakby co Karolinka okupuje brzuch mamy :p --

Justyna Spychała VIP
Justyna Spychała

0

Już niedługo będzie okupowała (tudzież okopywała, jak to maluszki w zwyczaju mają) ramiona tatusia : ). http://brakpomyslu.spaces.live.com
http://justysia.com.pl

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

hehe juz sie nie moge doczekac :) --

shadowchaser
shadowchaser
94 pkt.
Poczatkujacy

0

(+) Mojej pani bardziej podoba się plecak z 2008 niż z 2006 :)
Tutaj plus i minus jednoczesnie. Mojej tez sie spodobal i dlatego juz nie mam plecaka;(

Jesli chodzi o rejestracje, to nie stalem w zadnej kolejce i trwalo to moze 2 sekundy. Ale fakt bylem sporo przed 9.

Pan z Orange/TPSA rzeczywiscie zalosny. Ale tak samo oceniam Panow z Della i Pana z Intela. Ich sesja byla typowa reklama. W dodatku prawie "bili" sie o mikrofon.

Rozczarowala mnie rowniez sesja z niejaka Paula. Gdyby sesje prowadzil jeden czlowiek byloby o wiele lepiej. Jak dla mnie ta Pani jest niestrawna, taka jakas przemadrzala. I mialem wrazenie, ze sila sie na stworzenie duetu na miare Johna i Sally. Bez szans.

Ogolnie mi sie podobalo, choc byl to moj pierwszy MTS. Ale jakbym zaplacil pelna cene, a nie WSSowa, to bym tu rzucal miesem siarczyscie.

Pozdrawiam!

Paula Januszkiewicz
Paula Januszkiewicz
61 pkt.
Poczatkujacy
MVP

0

Jak dla mnie ta Pani jest niestrawna, taka jakas przemadrzala.

Jestem :) --
Pozdrawiam,
Paula Januszkiewicz
http://januszkiewicz.info

--
Pozdrawiam,
Paula Januszkiewicz (Women in Technology)
http://blogs.technet.com/plwit
shadowchaser
shadowchaser
94 pkt.
Poczatkujacy

0

Coz moge powiedziec, touché:)

Jacek Kochan Ekspert WSS
Jacek Kochan
3627 pkt.
Guru

0

Ale za to jak uroczo gasiła Tworka kolejnymi argumentami :)
--------------------
Jacek Kochan

Jacek Kochan
www.kochan.biz

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Czesc Paula :) Niestety nie udalo mi sie byc na Waszej sesji ale chetnie obejrze jak juz beda Webcasty.

Co do plecakow to wiecie ze zmiescil sie w nim spokojnie 15" panoramiczny laptop. Naprawde fajny!

--

Edytowano 2 razy. Ostatnio 2008-10-14 19:12:33 przez noise.

Paula Januszkiewicz
Paula Januszkiewicz
61 pkt.
Poczatkujacy
MVP

0

Noise! Nie żałuj :) Wpadnij na Nemiroffa, zrobimy sesję tylko dla Ciebie! --
Pozdrawiam,
Paula Januszkiewicz

--
Pozdrawiam,
Karol Stilger Redaktor
Karol Stilger
3526 pkt.
Guru
MVP

0

:) na taką sesję też się piszę:) Karol Stilger Microsoft MVP
grupa.szczecin.pl

Tomasz Onyszko VIP
Tomasz Onyszko
8031 pkt.
Guru
MVP

0

Nemiroff cos sie ostatnio zrobil modny :) .. .nie dalej jak dzisiaj widzialem wersje z papryka na biurku jednego z kolegow w firmie ... zeby nie bylo .. zapakowany i nie otwarty.

Paula ... jakby co to u nas tez czeka na Wasz powrot :). --
Tomasz Onyszko

Tomasz Onyszko

Karol Chrapek
Karol Chrapek
1049 pkt.
Senior

0

Wersja z papryką, bardzo fajnie komponuje się z salami:) lub serem bułgarskim.

--
Pozdrawiam,
Karol it-flow

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-15 08:28:43 przez kaarol.

Pozdrawiam,
Karol it-flow

Paula Januszkiewicz
Paula Januszkiewicz
61 pkt.
Poczatkujacy
MVP

0

Wersja z papryką fajnie komponuje się ze wszystkim :>.

Tomek: Z czasem jest ciasno, bo zaraz IT Forum. Myślę, że szczegóły uzgodnimy mailem, przez telefon, albo w sklepie ;), bo inaczej jest spore ryzyko, że chętnych będzie więcej niż Nemiroffa... --
Pozdrawiam,
Paula Januszkiewicz

--
Pozdrawiam,
Tomasz Onyszko VIP
Tomasz Onyszko
8031 pkt.
Guru
MVP

0

siure :) --
Tomasz Onyszko

Tomasz Onyszko

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

Dzieki za zaproszenie :D Teraz to mi bedzie troche ciezko przez pewien czas ale ... zaprawszamy do nas ... tez na Nemiroffa! --

Tomasz Wiśniewski Microsoft
Tomasz Wiśniewski
1247 pkt.
Senior

0

no tez jestem plecakiem mega pozytywnie zaskoczony, fajnie wykonany i bardzo pojemny :) ---
Śląska Regionalna Grupa Microsoft
MCP: 70-270, 70-290
http://tomaszwisniewski.com

Technical Evangelist | Microsoft
http://azure.tomaszwisniewski.com

leszek w
leszek w
16 pkt.
Nowicjusz

0

To i ja dodam coś od siebie
przemyslenia po moim 1-wszym MTS

1 Świetna sesja braci Tworków ( pierwszy dzień)
2 Bardzo dobre sesje Tomka Onyszko (zero marketinkgu, sama wiedza)
3. Miny hostess bezcenne , chyba nigdy nie widziały tylu facetów nie zwracajacych na nie żadnej uwagi

aszelag
aszelag
1735 pkt.
Guru

0

>1 Świetna sesja braci Tworków ( pierwszy dzień)
To jest ich dwóch? ;)

>2 Bardzo dobre sesje Tomka Onyszko (zero marketinkgu, sama wiedza)
Żałuję, że nie widziałem. Po prostu nie mogłem... :(

>3. Miny hostess bezcenne , chyba nigdy nie widziały tylu facetów nie zwracajacych na nie żadnej uwagi
Serio? Aż tak źle to chyba nie było? ;)
Pozdrawiam,
Andrzej

Pozdrawiam, Andrzej

Dariusz Kiszkiel VIP
Dariusz Kiszkiel
4747 pkt.
Guru

0

">3. Miny hostess bezcenne , chyba nigdy nie widziały tylu facetów nie zwracajacych na nie żadnej uwagi
Serio? Aż tak źle to chyba nie było? ;)" Leszekwl ma pewnie na myśli jakąś grupkę (zapewne nie większą niż 10 osób ;) ), które w takim tłumie zawsze się znajdą. ;) --
Darek (DAKOTA)
Dakota Blog

Darek (Dakota)
[Dakota Blog]

basiaw7
basiaw7

0

i tym postem Darku przywróciłeś mi wiarę w ludzi ;) pozdrawiam,
Basia

-------------------------------------
http://basiaw7.spaces.live.com/

Dariusz Kiszkiel VIP
Dariusz Kiszkiel
4747 pkt.
Guru

0

Zaraz tam w ludzi. Ja po prostu zwykły chłop jestem. ;) --
Darek (DAKOTA)
Dakota Blog

Darek (Dakota)
[Dakota Blog]

Grzegorz Zaleski
Grzegorz Zaleski
289 pkt.
Junior

0

3. Miny hostess bezcenne , chyba nigdy nie widziały tylu facetów nie zwracajacych na nie żadnej uwagi

E tam, ja zwracalem uwage... bardzo mile byly :D Pozdrawiam

Grzegorz Zaleski
MCP since 2006

Pozdrawiam

Grzegorz Zaleski
MCP since 2006

Robert Stuczynski VIP
Robert Stuczynski
8560 pkt.
Guru
MVP

0

bardzo sympatyczne, ladne i uprzejme. Jak dla mnie spelnialy swoja role bardzo dobrze. Rozumei ze mozna marudzic na bardziej skąpe ubranka ale na pewno nie na brak kompetencji . --

Grzegorz Tworek Ekspert WSS
Grzegorz Tworek
2677 pkt.
Guru
MVP

0

Miny hostess bezcenne , chyba nigdy nie widziały tylu facetów nie zwracajacych na nie żadnej uwagi

A tak w ogóle, to skąd wiesz jakie miały miny, skoro nie zwracałeś na nie żadnej uwagi...? ;> --
Grzesio

Grzesio
[MVP, SE Club]

leszek w
leszek w
16 pkt.
Nowicjusz

0

heh

>3. Miny hostess bezcenne , chyba nigdy nie widziały tylu facetów nie zwracajacych na nie żadnej uwagi

właśnie ja zwracałem, stąd moje spostrzezenia :)

pozdr L

Edytowano 1 raz. Ostatnio 2008-10-18 20:38:17 przez leszekwl.
Grzegorz Piotrowski
Grzegorz Piotrowski
618 pkt.
Senior

0

w kinotece, gdzie prelegenci mieli swoją szatnię, było ciekawie drugiego dnia :) (hostessy)
wiem, bo tam byłem :D

adminek
adminek
267 pkt.
Junior

0

zaraz, zaraz ja zwracałem uwagę na hostessy minimum za trzech :D adminek
===========================
CCCP, ZSRR, NRD, MO...rest in progress

adminek

===========================

CCCP, ZSRR, NRD, MO...rest in progress

Udziel odpowiedzi

pkt.
Treść wpisu:

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.