BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Grupy

vGuru: Zostań Guru Wirtualizacji

Od
2012-01-11
Polska
vGuru: Zostań Guru Wirtualizacji
Microsoft Windows Server 2012 wprowadza ogromną ilość zmian w większości znanych nam dotychczas technologiach. Windows Server 2012 jest pierwszym tego typu produktem projektowanym z myślą o budowie i zarządzaniu wysoko wydajną oraz elastyczną infrastrukturą chmur wirtualizacyjnych (zarówno prywatnych jak i publicznych). Jeżeli chcesz poznać zmiany jakie wniesie w infrastrukturę IT Twojego przedsiębiorstwa środowisko Windows Server 2012 oraz w jaki sposób umożliwia wdrażanie nowej jakości usług opartych o wirtualizację, to mamy przyjemność zaprosić cię na drugą edycję kampanii vGuru.
www http://vGuru.pl adres
Zespół vGuru
email info@vGuru.pl
users74
comments 0
calendar 95
files 1

Dołącz do nas na FacebookRok 2012 okazuje się dla wszystkich specjalistów IT przełomowy. Na początku rok pojawił się nowy pakiet Microsoft System Center 2012 zmieniający postrzeganie i odbiór usług świadczonych przez chmury wirtualizacyjne. Zmiany i nową funkcjonalność prezentowaliśmy w pierwszej edycji kampanii vGuru.pl. Skończyły się wakacje i otrzymaliśmy nowy system serwerowy Microsoft Windows Server 2012, który wprowadza ogromną ilość zmian w większości znanych nam dotychczas technologiach. Jeżeli chcesz poznać zmiany jakie wniesie w infrastrukturę IT Twojego przedsiębiorstwa środowisko Windows Server 2012 oraz w jaki sposób umożliwia wdrażanie nowej jakości usług opartych o wirtualizację, to mamy przyjemność zaprosić cię na drugą edycję kampanii vGuru.

W ramach realizowanych akcji będziemy chcieli zaproponować dużą ilość artykułów, które publikowane będą na stronach Microsoft Technet, spotkań z specjalistami IT w ramach ITCamp oraz dwudniowych warsztatów technologicznych, na których będziesz miał okazję zapoznać się ze zmianami wprowadzonymi do Windows Server 2012 i nowej platformie wirtualizacji Hyper-V. Zapraszamy do udziału we wszystkich aktywnościach!!!

Grupa zawodowa
Kontakt w sprawie grupy:
Miejsce spotkań: 12 miast w Polsce (i online)
Dołącz do tej grupy Załóż konto
https://products.office.com/pl-pl/buy/office                   
 Pokaż wszystkie tagi