BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Kalendarium

Microsoft Springboard (online)

Microsoft Springboard jest stosunkowo słabo znanym obszarem Microsoft Technet. Tymczasem, dostępne tam (zupełnie bezpłatnie) zasoby są w stanie szybko i sprawnie rozwiązać wiele problemów, z którymi niemal co dzień mają do czynienia administratorzy i informatycy. W sesji LiveMeeting, Grzegorz Tworek, będący polskim przedstawicielem w Springboard Series Technical Experts Panel przedstawi ideę i zasoby Springboard oraz opowie o wsparciu, jakiego program ten udziela specjalistom, niezależnie od tego, czy pomocy tej potrzebują w pracy zawodowej, na spotkaniach grup pasjonackich czy na forach internetowych. Agenda: Co to jest Microsoft Springboard? Zakres działania Dostępne zasoby Wsparcie dla profesjonalistów Obszary współpracy Podsumowanie

11
1 / 2011
flaga
2011-01-11 19:30:00
flaga
2011-01-11 21:00:00
organizator
WSS.pl
Wydarzenie online (odbywa się za pośrednictwem Live Meeting)
miasta
Online (Live Meeting)
liczba miejsc
outlook
Dodaj do Outlooka

Microsoft Springboard jest stosunkowo słabo znanym obszarem Microsoft Technet. Tymczasem, dostępne tam (zupełnie bezpłatnie) zasoby są w stanie szybko i sprawnie rozwiązać wiele problemów, z którymi niemal co dzień mają do czynienia administratorzy i informatycy.

W sesji LiveMeeting, Grzegorz Tworek, będący polskim przedstawicielem w Springboard Series Technical Experts Panel przedstawi ideę i zasoby Springboard oraz opowie o wsparciu, jakiego program ten udziela specjalistom, niezależnie od tego, czy pomocy tej potrzebują w pracy zawodowej, na spotkaniach grup pasjonackich czy na forach internetowych.

Agenda:

  1. Co to jest Microsoft Springboard?
  2. Zakres działania
  3. Dostępne zasoby
  4. Wsparcie dla profesjonalistów
  5. Obszary współpracy
  6. Podsumowanie

Wchodze na spotkanie Dodaj do kalendarza Podyskutuj na forum

Komentarze 0

pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.