BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Kalendarium

PEPUG 45 - w styczniu o OAB i hostingu Exchange - 2013-01-17 18:00

Spotkanie w Promise o OAB i hostingu Exchange

flaga
2013-01-17 18:00:00
flaga
2013-01-17 21:00:00
organizator
Polish Exchange Pro and User Group
Wydarzenie grupowe
miasta
Warszawa
liczba miejsc
99(67 wolnych)
liczba miejsc
od 2012-12-01 11:03:00
do 2013-01-17 18:00:00
outlook
Dodaj do Outlooka
Liczba miejsc: 99(67 wolnych)

Witajcie,

Zapraszamy na styczniowe spotkanie PEPUG - w  czwartek 17 stycznia 2013 od godziny 18:00, tym razem do warszawskiej  siedziby Promise: Warszawa,  ul. Kryniczna 2, 03-934 Warszawa (http://www.promise.pl/strony/kontakt.aspx -- ja jako niezmotoryzowany wysiadam (jadąc z lewego brzegu Wisły mostem Łazienkowskim) na przystanku Wał Miedzeszyński 02 -> Saska)

Rejestracja na spotkanie na stronie grupy: http://www.wss.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/pepug,7599 bardzo prosimy o rejestrację - ułatwia nam to planowanie, a także przekonywanie np. sponsorów konferencji lub książek na spotkania do współpracy. :) 

Agendę w planach dwie sesje, i dwóch, może trzech prelegentów:

Ziemek Borowski - Exchange Server i hosting
Podzielę sie z wami z moimi doświadczeniami w hostowaniu Exchange. Hostowanego czyli takiego gdzie z jednej organizacji Exchange korzysta wielu klientów (każdy z własna wirtualna organizacja) - Microsoft taki stan zwykle określa pojęciem multi-tenancy. Spróbuje pokazać jak tego typu budowanie usługi przebiega, tak z punktu widzenia organizacyjnego, jak równiez technicznego. Przedstawię także możliwe ścieżki budowania usługi oraz współczesne możliwości jakie pojawiły się po Exchange Server 2010 Service Pack 2 i Address Book Policy.Damian Cecotka - Offline Address Book
Offline Address Book jest nieodłącznym elementem naszej poczty, wykorzystywana codziennie przez użytkowników korzystających z klientów Outlook. W sesji postaramy się ja Wam przybliżyć  Jak jest generowana, gdzie znajduje się na Exchange, w jaki sposób i gdzie znajduje się na stacji klienckiej, jak rozwiązywać ewentualne problemy z nią związane oraz odpowiemy na pytanie dlaczego klient Outlook nie widzi zmian w GAL, które my wprowadziliśmy np. wczoraj.


Ponieważ nie gościliśmy jeszcze Damiana krótkie wprowadzenie:

Przygodę z Exchange zacząłem od wersji 5.5, gdzie od razu miałem okazję zarządzać nią w dużej organizacji. Później migracje i zarządzanie kolejnymi wersjami – jednymi w większym innymi w mniejszym stopniu. Doświadczenie zdobyte jako administrator Exchange zaowocowało przeniesieniem się do Microsoft, gdzie od prawie dwóch lat pracuję na stanowisku Premier Field Engineer gdzie oczywiście zajmuje się Exchange. Jestem absolwentem Politechniki Częstochowskiej, gdzie ukończyłem studia na kierunku Informatycznym. 


Tak, planujemy transmisję ze spotkania, choć o wiele ciekawiej jest gdy rozmawiamy w twarzą w twarz. 

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 21. lutego 2013.  

Pozdrawiamy i zapraszamy,

Konrad Sagała i Ziemek Borowski

 

Komentarze 2

Ziemek Borowski
Ziemek Borowski
17-01-2013
oceń pozytywnie 0
https://meet.lync.com/ziemborpl/ziemek/9FHKWVPG
mczaper
mczaper
0 pkt.
Nowicjusz
17-01-2013
oceń pozytywnie 0
Troche porypany ten system przekazywania audio :/
pkt.

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby wykonać tę czynność.