BETA
Aby się zalogować, najpiew wybierz portal.
Aby się zarejestrować, najpiew wybierz portal.
Podaj słowa kluczowe
Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej 3 sąsiadujące znaki alfanumeryczne
Pole zawiera niedozwolone znaki

Konkurs pocztowca na Wss.pl. 7 dni z Exchange Server 2010

Exchange Server 2010

Kilka słów o konkursie

Portal Windows Server System organizuje konkurs z wiedzy o technologii Exchange Server 2010. Do udziału w konkursie zapraszamy Specjalistów i Hobbistów IT, którzy są zaznajomieni z najnowszym rozwiązniem pocztowym stworzonym przez Microsoft. To doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, a także zapoznania się z tym rozwiązaniem.

Konkurs pocztowca to 7 dni i 7 pytań na różnym poziomie zaawansowania. Każdego dnia trwania konkursu, będzie pojawiało się jedno pytanie w formie otwartej o tematyce Exchange Server 2010. Wygrywa pierwsza poprawna i wyczerpująca odpowiedź.

Sprawdź się w konkursie pocztowca na WSS.pl i wygraj ciekawe nagrody związane z serwerem pocztowym Microsoft Exchange Server 2010.

Kiedy startujemy?

Konkurs rozpocznie się 24 maja 2010 roku i zakończy się 30 maja 2010. Konkurs polega na tym, że codziennie na portalu WSS.pl bedzie ogłoszone jedno pytanie konkursowe „otwarte” w formie Aktualności  dotyczące technologii Exchange Server 2010.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie wymagane jest posiadanie konta na portalu Windows Server System. Jeszcze go nie posiadasz?
Zarejestruj się już dziś

Kto przygotował pytania i kto będzie oceniał odpowiedzi uczestników konkursu?

Za wybór zwycięzcy i sprawdzenie odpowiedzi pod kątem poprawności odpowiada "Jury konkursu". Członkowie Jury konkurus przygotowali pytania o tematyce Exchange Server 2010 i będą odpowiedzialni za wyłonienie osób, które poprawnie odpowiedziały na zadane pytanie. W skład jury konkursu wchodzi czterech Ekspertów WSS:

oraz jeden Redaktor Portalu WSS.pl:

Zapoznaj się z regulaminem konkursowym

 1. Niniejsza akcja promocyjna ma na celu promowanie rozpoznawalności technologii Exchange Server 2010 i portalu WSS.pl.
 2. Łączny czas trwania konkursu o nazwie „Konkurs pocztowca na WSS.pl. 7 dni z Exchange 2010” przewidziano na 7 dni. Konkurs rozpocznie się w poniedziałek 24 maja i potrwa do niedzieli 30 maja. Konkurs polega na tym, że codziennie na portalu WSS.pl bedzie ogłoszone jedno pytanie konkursowe „otwarte” w formie Aktualności dotyczące technologii Exchange Server 2010.
 3. Każdego dnia trwania konkursu wygrywa tylko jedna osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej (wyczerpującej) odpowiedzi na zadane pytanie otwarte, czyli w całym konkursie zostanie wyłonionych siedmiu zwycięzców (1 zwycięzca per 1 dzień).
 4. Odpowiedzi na pytania mogą udzielić tylko zalogowani użytkownicy portalu WSS.pl.
 5. Za wybór zwycięzcy i sprawdzenie odpowiedzi pod kątem poprawności odpowiada "Jury konkursu". Członkowie Jury konkurus przygotowali pytania o tematyce Exchange Server 2010 i będą odpowiedzialni za wyłonienie osób, które poprawnie odpowiedziały na zadane pytanie. W przypadkach niejasnych/spornych odpowiedzi na pytania, członkowie jury konkursu będą konsultowali między sobą, czy odpowiedź wymaga doprecyzowania lub może być uznana za poprawną.

  W skład jury konkursu wchodzi czterech Ekspertów WSS:

  • Ziemek Borowski (MVP Exchange Server)
  • Konrad Sagała (MVP Windows Server System - Exchange Server)
  • Jacek Światowiak
  • Jacek Kochan

  oraz jeden Redaktor Portalu WSS.pl:

  • Piotr Pawlik.

  W przypadkach spornych/szczególnych "Jury konkursu" może wyłonić dwóch zwycięzców, którzy poprawnie odpowiedzieli na zadane pytanie (w tym samym czasie) lub przedstawić dodatkowe pytania (dotyczące rozwiązania Exchange Server 2010) i na tej podstawie wyłonić zwycięzcę danego pytania.

 6. Pytania konkursowe będą pojawiały się na portalu WSS w losowych godzinach (1 pytanie per dzień).
 7. Każdy uczestnik konkursu powinien uzupełnić swoje dane adresowe w profilu, dane będą potrzebne w procesie rozsyłania nagród konkursowych.
 8. Na pytanie można odpowiadać do momentu, kiedy zostanie wyłoniony zwycięzca danego pytania przez "Jury konkursu". Jury poinformuje w komentarzu, kto jest zwycięzcą i że pytanie zostaje zamknięte.
  Każdy zwycięzca otrzyma wiadomość email (uzupełnić dane w profilu) z prośbą o przesłanie danych do wysyłki nagrody najpóźniej do końca dnia 3 czerwca 2010. W przypadku przekroczenia tego terminu lub nieprzesłania adresu uczestnik straci prawo do otrzymania nagrody konkursowej.
 9. Nagroda konkursowa (związana z technologią Exchange Server 2010) nie przekracza wartości 100,00 zł brutto i podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych.
 10. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Microsoft, redakcja WSS.pl, pracownicy Centuria i członkowie ich rodzin.

Lista zwycięzców w "Konkursie pocztowca na WSS.pl. 7 dni z Exchange Server 2010":

Pytanie 1 - Zwycięzcą został: Denis Goździk "deny77"
Pytanie 2 - Nie został wybrany zwycięzca (brak poprawnej odpowiedzi)
Pytanie 3 - Zwycięzcą został: Krzysztof Burzmiński "burzak"
Pytanie 4 - Zwycięzcą został: Łukasz Sękowski "Luke999"
Pytanie 5 - Zwycięzcami zostali: Seweryn Kolano "sewkol" oraz Tadeusz Zientecki "Tadzisław"
Pytanie 6 - Zwycięzcą został: Dominik Trojnar "KicekPicek"
Pytanie 7 - Zwycięzcą został: Tomasz Mencfel "Tomasz-etora"

Jury konkursowe wraz z Redakcją portalu Windows Server System składa jeszcze raz gratulacje zwycięzcom konkursu pocztowca, którzy wykazali się wiedzą, sprytem i szybkością reakcji.